2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: „Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 28 miesięcy – Pakiet C - Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej”
Περιγραφή: „Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 28 miesięcy – Pakiet C - Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej”
Εσωτερικό αναγνωριστικό: NLP/PZP/21/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50410000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης συσκευών μέτρησης, δοκιμών και ελέγχου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38800000 Εξοπλισμός ελέγχου και τηλεελέγχου βιομηχανικών διεργασιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
392999-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus – „Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 28 miesięcy – Pakiet C - Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierNLP/PZP/21/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Additional classification (cpv): 38800000 Industrial process control equipment and remote-control equipment
5. Lot
LotLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: NLP/PZP/21/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50410000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de medida, pruebas y verificación
Clasificación adicional (cpv): 38800000 Equipo de control de procesos industriales y equipo con mando a distancia
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: NLP/PZP/21/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50410000 Mittaus-, testaus- ja tarkastuslaitteiden korjaus ja huolto
Lisäluokitus (cpv): 38800000 Teollisuuden prosessinohjauslaitteet ja kauko-ohjauslaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: NLP/PZP/21/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50410000 Services de réparation et d'entretien d'appareils de mesure, d'essai et de contrôle
Nomenclature complémentaire (cpv): 38800000 Équipement de commande des processus industriels et matériel de télécommande
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: NLP/PZP/21/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
392999-2026 - Konkursas
Lenkija – Matavimo, bandymo ir tikrinimo įrangos remonto ir priežiūros paslaugos – „Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 28 miesięcy – Pakiet C - Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej”
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusNLP/PZP/21/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50410000 Matavimo, bandymo ir tikrinimo įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38800000 Pramonės procesų valdymo įranga ir nuotolinio valdymo įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Iekšējais identifikators: NLP/PZP/21/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50410000 Mērījumu, testēšanas un pārbaudes aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 38800000 Ražošanas procesa vadības un tālvadības iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: NLP/PZP/21/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50410000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tal-kejl, testjar u verifika
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38800000 Tagħmir tal-kontroll ta' proċessi industrijali u tagħmir ta' kontroll remot
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50410000 Serviços de reparação e manutenção de aparelhos de medição, ensaio e controlo
Classificação adicional (cpv): 38800000 Equipamento de controlo de processos industriais e equipamento de telecomando
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: NLP/PZP/21/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50410000 Servicii de reparare şi de întreţinere a aparatelor de măsurare, de testare şi de control
Clasificare suplimentară (cpv): 38800000 Echipament de comandă a proceselor industriale şi echipament pentru comandă de la distanţă
392999-2026 - Súťaž
Poľsko – Opravy a údržba meracích, skúšobných a kontrolných prístrojov – „Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 28 miesięcy – Pakiet C - Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej”
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorNLP/PZP/21/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50410000 Opravy a údržba meracích, skúšobných a kontrolných prístrojov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38800000 Vybavenie na riadenie priemyselných procesov a na diaľkové ovládanie
5. Časť
ČasťLOT-0001
392999-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater – „Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 28 miesięcy – Pakiet C - Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej”
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareNLP/PZP/21/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50410000 Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 38800000 Utrustning för industriell processtyrning och utrustning för fjärrkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001