See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: VINARSKA OPREMA
Περιγραφή: Oprema za vinariju Zahtjevi opisa i tehničke specifikacije predmeta nabave, njena vrsta, kvaliteta, minimalne karakteristike opisane su u Troškovniku u koloni "Traženi predmet nabave opis i tehničke specifikacije” kao sastavnim dijelom ove Dokumentacije. Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku. Ponuditelj treba na za to predviđenom mjestu Troškovnika-„Ponuđeni predmet nabave opis i tehničke specifikacije“, prema odgovarajućim stavkama, navesti karakteristike i tehničke specifikacije nuđenog proizvoda te podatke o tipu/nazivu proizvoda koji nudi i naziv proizvođača. Sva roba koja će se isporučiti mora biti nova, nekorištena, u tvorničkom pakiranju sa svom poratnom dokumentacijom koja je prati (npr. jamstveni listovi, deklaracija o proizvodu i sl.) te u svemu odgovarati traženim, odnosno ponuđenim tehničkim specifikacijama. Nakon isporuke Naručitelj će u roku od 10 dana pregledati robu i izdati potvrdu o prihvatu robe. Datum izdavanja potvrde o prihvatu robe smatrat će se datumom izvršenja svih ugovornih obveza i do tada roba mora biti montirana i puštena u rad na traženoj adresi naručitelja. Od dana izdavanja potvrde o prihvatu robe počinje teći jamstveni rok za otklanjanje nedostataka za ispravnost prodane robe.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 331
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42912000 Μηχανήματα και συσκευές διήθησης ή καθαρισμού υγρών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Περιγραφή: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 331-1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: DRVENE BAČVE
Περιγραφή: Drvene bačve Zahtjevi opisa i tehničke specifikacije predmeta nabave, njena vrsta, kvaliteta, minimalne karakteristike opisane su u Troškovniku u koloni "Traženi predmet nabave opis i tehničke specifikacije” kao sastavnim dijelom ove Dokumentacije. Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku. Ponuditelj treba na za to predviđenom mjestu Troškovnika-„Ponuđeni predmet nabave opis i tehničke specifikacije“, prema odgovarajućim stavkama, navesti karakteristike i tehničke specifikacije nuđenog proizvoda te podatke o tipu/nazivu proizvoda koji nudi i naziv proizvođača. Sva roba koja će se isporučiti mora biti nova, nekorištena, u tvorničkom pakiranju sa svom poratnom dokumentacijom koja je prati (npr. jamstveni listovi, deklaracija o proizvodu i sl.) te u svemu odgovarati traženim, odnosno ponuđenim tehničkim specifikacijama. Nakon isporuke Naručitelj će u roku od 10 dana pregledati robu i izdati potvrdu o prihvatu robe. Datum izdavanja potvrde o prihvatu robe smatrat će se datumom izvršenja svih ugovornih obveza i do tada roba mora biti montirana i puštena u rad na traženoj adresi naručitelja. Od dana izdavanja potvrde o prihvatu robe počinje teći jamstveni rok za otklanjanje nedostataka za ispravnost prodane robe.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 331-2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: OPREMA ZA PUNJENJE ČEPLJENJE KAPSULIRANJE I ETIKETIRANJE BOCA
Περιγραφή: Zahtjevi opisa i tehničke specifikacije predmeta nabave, njena vrsta, kvaliteta, minimalne karakteristike opisane su u Troškovniku u koloni "Traženi predmet nabave opis i tehničke specifikacije” kao sastavnim dijelom ove Dokumentacije. Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku.Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku. Ponuditelj treba na za to predviđenom mjestu Troškovnika-„Ponuđeni predmet nabave opis i tehničke specifikacije“, prema odgovarajućim stavkama, navesti karakteristike i tehničke specifikacije nuđenog proizvoda te podatke o tipu/nazivu proizvoda koji nudi i naziv proizvođača. Sva roba koja će se isporučiti mora biti nova, nekorištena, u tvorničkom pakiranju sa svom poratnom dokumentacijom koja je prati (npr. jamstveni listovi, deklaracija o proizvodu i sl.) te u svemu odgovarati traženim, odnosno ponuđenim tehničkim specifikacijama. Nakon isporuke Naručitelj će u roku od 10 dana pregledati robu i izdati potvrdu o prihvatu robe. Datum izdavanja potvrde o prihvatu robe smatrat će se datumom izvršenja svih ugovornih obveza i do tada roba mora biti montirana i puštena u rad na traženoj adresi naručitelja. Od dana izdavanja potvrde o prihvatu robe počinje teći jamstveni rok za otklanjanje nedostataka za ispravnost prodane robe.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 331-3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: OPREMA ZA ČIŠĆENJE, PRANJE I SANITACIJU
Περιγραφή: OPREMA ZA ČIŠĆENJE, PRANJE I SANITACIJU Zahtjevi opisa i tehničke specifikacije predmeta nabave, njena vrsta, kvaliteta, minimalne karakteristike opisane su u Troškovniku u koloni "Traženi predmet nabave opis i tehničke specifikacije” kao sastavnim dijelom ove Dokumentacije. Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku. Ponuditelj treba na za to predviđenom mjestu Troškovnika-„Ponuđeni predmet nabave opis i tehničke specifikacije“, prema odgovarajućim stavkama, navesti karakteristike i tehničke specifikacije nuđenog proizvoda te podatke o tipu/nazivu proizvoda koji nudi i naziv proizvođača. Sva roba koja će se isporučiti mora biti nova, nekorištena, u tvorničkom pakiranju sa svom popratnom dokumentacijom koja je prati (npr. jamstveni listovi, deklaracija o proizvodu i sl.) te u svemu odgovarati traženim, odnosno ponuđenim tehničkim specifikacijama.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 331-4
2. Procedure
Procedure
Title: VINARSKA OPREMA
Internal identifier: 331
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42912000 Liquid filtering or purifying machinery and apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Description: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Internal identifier: 331-1
Lot: LOT-0002
Title: DRVENE BAČVE
Internal identifier: 331-2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 331-3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 331-4
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: VINARSKA OPREMA
Identificador interno: 331
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42912000 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar líquidos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Descripción: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Identificador interno: 331-1
Lote: LOT-0002
Título: DRVENE BAČVE
Identificador interno: 331-2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 331-3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 331-4
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: VINARSKA OPREMA
Sisemine tunnus: 331
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42912000 Vedelike filtreerimise või puhastamise seadmed ja aparaadid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Kirjeldus: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Sisemine tunnus: 331-1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: DRVENE BAČVE
Sisemine tunnus: 331-2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 331-3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 331-4
2. Procédure
Procédure
Titre: VINARSKA OPREMA
Identifiant interne: 331
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42912000 Machines et appareils de filtration ou de purification de liquides
Titre: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Identifiant interne: 331-1
Titre: DRVENE BAČVE
Identifiant interne: 331-2
Identifiant interne: 331-3
Identifiant interne: 331-4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: VINARSKA OPREMA
Aitheantóir inmheánach: 331
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Cur síos: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Aitheantóir inmheánach: 331-1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: DRVENE BAČVE
Aitheantóir inmheánach: 331-2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 331-3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 331-4
2. Postupak
Postupak
Naslov: VINARSKA OPREMA
Interna identifikacijska oznaka: 331
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42912000 Strojevi i aparati za filtriranje ili pročišćavanje tekućine
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Opis: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Interna identifikacijska oznaka: 331-1
Grupa: LOT-0002
Naslov: DRVENE BAČVE
Interna identifikacijska oznaka: 331-2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 331-3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 331-4
2. Eljárás
Eljárás
Cím: VINARSKA OPREMA
Belső azonosító: 331
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42912000 Folyadékszűrő és -tisztító gépek és készülék
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Leírás: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Belső azonosító: 331-1
Rész: LOT-0002
Cím: DRVENE BAČVE
Belső azonosító: 331-2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 331-3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 331-4
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: VINARSKA OPREMA
Vidaus identifikatorius: 331
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42912000 Skysčių filtravimo ir gryninimo mašinos ir aparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Aprašymas: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Vidaus identifikatorius: 331-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: DRVENE BAČVE
Vidaus identifikatorius: 331-2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 331-3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 331-4
Nosaukums: VINARSKA OPREMA
Iekšējais identifikators: 331
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42912000 Šķidrumu filtrēšanas vai attīrīšanas ierīces un aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Apraksts: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Iekšējais identifikators: 331-1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: DRVENE BAČVE
Iekšējais identifikators: 331-2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 331-3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 331-4
Titel: VINARSKA OPREMA
Interne identificatiecode: 331
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42912000 Machines en toestellen voor het filtreren of zuiveren van vloeistoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Beschrijving: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Interne identificatiecode: 331-1
Perceel: LOT-0002
Titel: DRVENE BAČVE
Interne identificatiecode: 331-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 331-3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 331-4
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42912000 Máquinas e aparelhos para filtrar ou depurar líquidos
Descrição: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
2. Procedură
Procedură
Titlu: VINARSKA OPREMA
Identificator intern: 331
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42912000 Utilaje şi aparate de filtrare sau de purificare a lichidelor
Titlu: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Descriere: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Identificator intern: 331-1
Titlu: DRVENE BAČVE
Identificator intern: 331-2
Identificator intern: 331-3
Identificator intern: 331-4
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 331
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42912000 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av vätskor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Intern identifierare: 331-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 331-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 331-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 331-4