2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: lose Möblierung Klapptische, Stühle und Tische mit Stahlgestell
Περιγραφή: Klapptische, Stühle, Tische mit Stahlgestell, Zubehör
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 140206-2026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6010_3_bsz
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39153000 Έπιπλα αίθουσας διασκέψεων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες, 39100000 Έπιπλα, 39110000 Καθίσματα, καρέκλες και συναφή μέρη και εξαρτήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Klapptische und Stühle
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6010_3_bst
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: neuesTische mit Stahlgestell Los
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες, 39100000 Έπιπλα
393549-2026 - Licitación
Alemania – Mobiliario para sala de conferencias – lose Möblierung Klapptische, Stühle und Tische mit Stahlgestell
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior140206-2026
Identificador interno6010_3_bsz
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39153000 Mobiliario para sala de conferencias
Clasificación adicional (cpv): 39120000 Mesas, armarios, escritorios y librerías, 39100000 Mobiliario, 39110000 Asientos, sillas y productos conexos y piezas correspondientes
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloKlapptische und Stühle
Identificador interno6010_3_bst
LoteLOT-0002
TítuloneuesTische mit Stahlgestell Los
Clasificación adicional (cpv): 39120000 Mesas, armarios, escritorios y librerías, 39100000 Mobiliario
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 140206-2026
Sisäinen tunniste: 6010_3_bsz
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39153000 Kokoushuoneiden kalusteet
Lisäluokitus (cpv): 39120000 Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt, 39100000 Huonekalut, 39110000 Istuimet, tuolit, niihin liittyvät tuotteet ja niiden osat
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Klapptische und Stühle
Sisäinen tunniste: 6010_3_bst
Osa: LOT-0002
Lisäluokitus (cpv): 39120000 Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt, 39100000 Huonekalut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 140206-2026
Aitheantóir inmheánach: 6010_3_bsz
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39153000 Conference-room furniture
Aicmiú breise (cpv): 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39100000 Furniture, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Klapptische und Stühle
Aitheantóir inmheánach: 6010_3_bst
Luchtóg: LOT-0002
Aicmiú breise (cpv): 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39100000 Furniture
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 140206-2026
Identificativo interno: 6010_3_bsz
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39153000 Arredi per sala conferenza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39120000 Tavoli, armadi, scrivanie e scaffali biblioteca, 39100000 Mobili, 39110000 Sedili, sedie e prodotti affini, parti associate
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Klapptische und Stühle
Identificativo interno: 6010_3_bst
Lotto: LOT-0002
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39120000 Tavoli, armadi, scrivanie e scaffali biblioteca, 39100000 Mobili
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 140206-2026
Vidaus identifikatorius: 6010_3_bsz
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39153000 Konferencijų salės baldai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39120000 Stalai, indaujos, rašomieji stalai ir knygų spintos, 39100000 Baldai, 39110000 Sėdimieji baldai, kėdės ir susiję produktai bei dalys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Klapptische und Stühle
Vidaus identifikatorius: 6010_3_bst
Pirkimo dalis: LOT-0002
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39120000 Stalai, indaujos, rašomieji stalai ir knygų spintos, 39100000 Baldai
Iepriekšējs paziņojums: 140206-2026
Iekšējais identifikators: 6010_3_bsz
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39153000 Konferenču telpu mēbeles
Papildu klasifikācija (cpv): 39120000 Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji, 39100000 Mēbeles, 39110000 Sēdekļi, krēsli un ar tiem saistīti izstrādājumi un to daļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Klapptische und Stühle
Iekšējais identifikators: 6010_3_bst
Daļa: LOT-0002
Papildu klasifikācija (cpv): 39120000 Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji, 39100000 Mēbeles
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 140206-2026
Identificador interno: 6010_3_bsz
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39153000 Mobiliário para salas de conferência
Classificação adicional (cpv): 39120000 Mesas, aparadores, secretárias e estantes, 39100000 Mobiliário, 39110000 Assentos, cadeiras e produtos afins e peças associadas
Lote: LOT-0001
Título: Klapptische und Stühle
Identificador interno: 6010_3_bst
Lote: LOT-0002
Classificação adicional (cpv): 39120000 Mesas, aparadores, secretárias e estantes, 39100000 Mobiliário
393549-2026 - Procedură concurențială
Germania – Mobilier pentru săli de conferinţe – lose Möblierung Klapptische, Stühle und Tische mit Stahlgestell
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior140206-2026
Identificator intern6010_3_bsz
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39153000 Mobilier pentru săli de conferinţe
Clasificare suplimentară (cpv): 39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci, 39100000 Mobilier, 39110000 Scaune, produse conexe şi piese ale acestora
5. Lot
LotLOT-0001
TitluKlapptische und Stühle
Identificator intern6010_3_bst
LotLOT-0002
TitluneuesTische mit Stahlgestell Los
Clasificare suplimentară (cpv): 39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci, 39100000 Mobilier
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 140206-2026
Interný identifikátor: 6010_3_bsz
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39153000 Nábytok pre konferenčné miestnosti
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39120000 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice, 39100000 Nábytok, 39110000 Sedadlá, stoličky a podobné výrobky a súvisiace časti
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Klapptische und Stühle
Interný identifikátor: 6010_3_bst
Časť: LOT-0002
Názov: neuesTische mit Stahlgestell Los
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39120000 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice, 39100000 Nábytok
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 140206-2026
Notranji identifikator: 6010_3_bsz
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39153000 Pohištvo za sejne sobe
Dodatna klasifikacija (cpv): 39120000 Mize, omare, pisalne mize in knjižne police, 39100000 Pohištvo, 39110000 Sedeži, stoli in z njimi povezani izdelki ter pripadajoči deli
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Klapptische und Stühle
Notranji identifikator: 6010_3_bst
Sklop: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 39120000 Mize, omare, pisalne mize in knjižne police, 39100000 Pohištvo