393609-2026 - Διαγωνισμός
Κάτω Χώρες – Εξοπλισμός διδασκαλίας – Lesmethoden
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςLesmethoden
ΠεριγραφήDe Opdracht betreft het adviseren over en leveren van Lesmethoden, Licenties, Leerpakket en Ontwikkelings- en spelmateriaal aan de locaties van LiemersNovum Zie aanbestedingsdocumenten
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39162100 Εξοπλισμός διδασκαλίας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνOptiejaren: Twee (2) maal twaalf (12) maanden
2. Procedure
Procedure
Title: Lesmethoden
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Lesmethoden
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39162100 Material pedagógico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Lesmethoden
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39162100 Õppetarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Optiejaren: Twee (2) maal twaalf (12) maanden
393609-2026 - Mise en concurrence
Pays-Bas – Matériel pédagogique – Lesmethoden
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreLesmethoden
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39162100 Matériel pédagogique
LotLOT-0000
Identifiant interne1
Options
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Lesmethoden
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: Lesmethoden
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39162100 Učila
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Lesmethoden
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39162100 Tanítási berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Titolo: Lesmethoden
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39162100 Attrezzatura per l'insegnamento
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lesmethoden
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39162100 Mācību aprīkojums
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Lesmethoden
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39162100 Apparat tat-tagħlim
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
393609-2026 - Mededinging
Nederland – Leermiddelen – Lesmethoden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelLesmethoden
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode1
Opties
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39162100 Equipamento de ensino
Opções:
2. Postup
Postup
Názov: Lesmethoden
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39162100 Vybavenie na vyučovanie
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti: