393897-2026 - Διαγωνισμός
Λιθουανία – Υπηρεσίες κατάρτισης εμπειρογνωμόνων – Programos įgyvendinimo paslaugos (Atviras konkursas)
Προκήρυξη σύμβασης — απλουστευμένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςProgramos įgyvendinimo paslaugos (Atviras konkursas)
ΠεριγραφήPerkamos programos įgyvendinimo paslaugos. Paslaugos teikėjas programos įgyvendinimo metu turi suorganizuoti dvylika (12) seminarų ir keturiasdešimt (40) nuotolinių konsultacijų, skirtų perkančiosios organizacijos darbuotojų analitinėms ir tyriminėms kompetencijoms plėtoti.
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςPerkamos socialinės ar kitos specialiosios paslaugos iš nurodytų VPĮ 2 priede.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 80510000 Υπηρεσίες κατάρτισης εμπειρογνωμόνων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79416200 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα δημοσίων σχέσεων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό0
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80510000 Specialist training services
Additional classification (cpv): 79416200 Public relations consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
393897-2026 - Licitación
Lituania – Servicios de formación especializada – Programos įgyvendinimo paslaugos (Atviras konkursas)
Anuncio de contrato. Régimen simplificado
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 80510000 Servicios de formación especializada
Clasificación adicional (cpv): 79416200 Servicios de consultoría en relaciones públicas
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno0
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 80510000 Spetsialistikoolitus
Täiendav liigitus (cpv): 79416200 Suhtekorralduse nõustamisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 80510000 Asiantuntijakoulutus
Lisäluokitus (cpv): 79416200 Suhdetoimintaa koskevat konsulttipalvelut
Sisäinen tunniste: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 80510000 Szakképzési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79416200 Public relations tanácsadó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 0
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 80510000 Specialistų mokymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79416200 Viešųjų ryšių konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79416200 Advies inzake public relations
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80510000 Usługi szkolenia specjalistycznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79416200 Usługi doradcze public relations
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
393897-2026 - Concurso
Anúncio de concurso — regime simplificado
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 80510000 Serviços de formação especializada
Classificação adicional (cpv): 79416200 Serviços de consultoria em matéria de relações públicas
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 80510000 Servicii de formare specializată
Clasificare suplimentară (cpv): 79416200 Servicii de consultanţă în relaţii cu publicul
Identificator intern: 0
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 80510000 Služby týkajúce sa odborných školení
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79416200 Poradenské služby pre vzťahy s verejnosťou
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 80510000 Storitve specialističnega usposabljanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 79416200 Storitve svetovanja na področju odnosov z javnostmi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 0
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80510000 Specialutbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 79416200 Konsulttjänster för public relations
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 0