396848-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Επίβλεψη οικοδομικών εργασιών – Brno - Chodská, budovy internátu B3 a B4 – realizace – zajištění výkonu autorského dozoru
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςBrno - Chodská, budovy internátu B3 a B4 – realizace – zajištění výkonu autorského dozoru
ΠεριγραφήPředmětem veřejné zakázky je obstarání záležitosti příkazce, spočívající v zajištění činností autorského dozoru při realizaci akce s názvem Brno – Chodská, budovy internátu B3 a B4 – realizace.
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71247000 Επίβλεψη οικοδομικών εργασιών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόN006/26/V00015424
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71247000 Supervisión del trabajo de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: N006/26/V00015424
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71247000 Rakennustyön valvonta
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: N006/26/V00015424
396848-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Supervision des travaux de construction – Brno - Chodská, budovy internátu B3 a B4 – realizace – zajištění výkonu autorského dozoru
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71247000 Supervision des travaux de construction
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneN006/26/V00015424
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: N006/26/V00015424
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71247000 Nadzor građevinskih radova
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: N006/26/V00015424
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71247000 Statybos darbų priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: N006/26/V00015424
396848-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeN006/26/V00015424
396848-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71247000 Nadziranje gradbenega dela
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorN006/26/V00015424