397381-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Κατασκευαστικές εργασίες – Roboty budowlane obejmujące swym zakresem dostawę wraz z montażem dźwigu osobowego o napędzie elektrycznym o udźwigu 675 kg w budynku pawilonu Azalia należącego do Uzdrowiska Goczałkowice - Zdrój Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach Zdroju
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςRoboty budowlane obejmujące swym zakresem dostawę wraz z montażem dźwigu osobowego o napędzie elektrycznym o udźwigu 675 kg w budynku pawilonu Azalia należącego do Uzdrowiska Goczałkowice - Zdrój Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach Zdroju
ΠεριγραφήPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących swym zakresem dostawę wraz z montażem dźwigu osobowego o napędzie elektrycznym o udźwigu 675 kg w budynku pawilonu Azalia należącego do Uzdrowiska Goczałkowice - Zdrój Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach Zdroju. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) demontaż i utylizację istniejącego dźwigu wraz z urządzeniami w maszynowni; 2) dostawę, montaż i uruchomienie nowego dźwigu osobowego wraz z kompletnym wyposażeniem; 3) wykonanie wszystkich niezbędnych prac adaptacyjnych w obrębie szybu windowego oraz maszynowni, w tym prac elektrycznych, w celu dostosowania obiektu do montażu nowego urządzenia; 4) opracowanie wymaganej dokumentacji projektowej i technicznej oraz realizację wszystkich prac zgodnie z tą dokumentacją; 5) wykonanie końcowych pomiarów elektrycznych zakończonych protokołem, zgłoszenie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji do UDT oraz udział w odbiorze urządzenia przez UDT.
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP.382.11.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45351000 Εργασίες μηχανολογικών εγκαταστάσεων, 45313000 Εργασίες εγκατάστασης ανελκυστήρων και κυλιομένων κλιμάκων, 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης, 45410000 Εργασίες επίχρισης κονιαμάτων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45317000 Άλλες εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0014
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45351000 Εργασίες μηχανολογικών εγκαταστάσεων, 45313000 Εργασίες εγκατάστασης ανελκυστήρων και κυλιομένων κλιμάκων, 45410000 Εργασίες επίχρισης κονιαμάτων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης, 45317000 Άλλες εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
397381-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP.382.11.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45351000 Mechanical engineering installation works, 45313000 Lift and escalator installation work, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45410000 Plastering work, 45310000 Electrical installation work, 45317000 Other electrical installation work
5. Lot
LotLOT-0014
Additional classification (cpv): 45351000 Mechanical engineering installation works, 45313000 Lift and escalator installation work, 45410000 Plastering work, 45310000 Electrical installation work, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45317000 Other electrical installation work
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.382.11.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45351000 Trabajos de instalación de ingeniería mecánica, 45313000 Instalación de ascensores y escaleras mecánicas, 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización, 45410000 Trabajos de enlucido, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45317000 Otros trabajos de instalación eléctrica
5. Lote
Lote: LOT-0014
Clasificación adicional (cpv): 45351000 Trabajos de instalación de ingeniería mecánica, 45313000 Instalación de ascensores y escaleras mecánicas, 45410000 Trabajos de enlucido, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización, 45317000 Otros trabajos de instalación eléctrica
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP.382.11.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45351000 Mehhanotehnilised paigaldustööd, 45313000 Lifti ja eskalaatori paigaldustööd, 45316000 Valgustus- ja signalisatsioonisüsteemide paigaldamine, 45410000 Krohvimistööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45317000 Muud elektripaigaldustööd
5. Osa
Osa: LOT-0014
Täiendav liigitus (cpv): 45351000 Mehhanotehnilised paigaldustööd, 45313000 Lifti ja eskalaatori paigaldustööd, 45410000 Krohvimistööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45316000 Valgustus- ja signalisatsioonisüsteemide paigaldamine, 45317000 Muud elektripaigaldustööd
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.382.11.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45351000 Konetekniset asennustyöt, 45313000 Hissien ja liukuportaiden asennustyöt, 45316000 Valaistus- ja merkinantojärjestelmien asennustyöt, 45410000 Rappaustyöt, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 45317000 Muut sähköasennukset
Lisäluokitus (cpv): 45351000 Konetekniset asennustyöt, 45313000 Hissien ja liukuportaiden asennustyöt, 45410000 Rappaustyöt, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 45316000 Valaistus- ja merkinantojärjestelmien asennustyöt, 45317000 Muut sähköasennukset
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.382.11.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45351000 Travaux d'installation en construction mécanique, 45313000 Travaux d'installation d'ascenseurs et d'escaliers mécaniques, 45316000 Travaux d'installation de systèmes d'illumination et de signalisation, 45410000 Travaux de plâtrerie, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45317000 Autres travaux d'installation électrique
Lot: LOT-0014
Nomenclature complémentaire (cpv): 45351000 Travaux d'installation en construction mécanique, 45313000 Travaux d'installation d'ascenseurs et d'escaliers mécaniques, 45410000 Travaux de plâtrerie, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45316000 Travaux d'installation de systèmes d'illumination et de signalisation, 45317000 Autres travaux d'installation électrique
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.382.11.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
Aicmiú breise (cpv): 45351000 Mechanical engineering installation works, 45313000 Lift and escalator installation work, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45410000 Plastering work, 45310000 Electrical installation work, 45317000 Other electrical installation work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0014
Aicmiú breise (cpv): 45351000 Mechanical engineering installation works, 45313000 Lift and escalator installation work, 45410000 Plastering work, 45310000 Electrical installation work, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45317000 Other electrical installation work
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP.382.11.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45351000 Gépipari szerelések, 45313000 Felvonó és mozgólépcső szerelése, 45316000 Megvilágító- és jelzőrendszerek szerelése, 45410000 Vakolás, 45310000 Villamos szerelési munka, 45317000 Egyéb villamos szerelési munka
5. Rész
Rész: LOT-0014
További osztályozás (cpv): 45351000 Gépipari szerelések, 45313000 Felvonó és mozgólépcső szerelése, 45410000 Vakolás, 45310000 Villamos szerelési munka, 45316000 Megvilágító- és jelzőrendszerek szerelése, 45317000 Egyéb villamos szerelési munka
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP.382.11.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45351000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni ta’ l-inġinerija mekkanika, 45313000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tal-lift u l-eskalaturi, 45316000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tas-sistemi ta’ l-illuminazzjoni u tas-senjalar, 45410000 Xogħol tat-tikħil, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45317000 Xogħol ieħor ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku
5. Lott
Lott: LOT-0014
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45351000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni ta’ l-inġinerija mekkanika, 45313000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tal-lift u l-eskalaturi, 45410000 Xogħol tat-tikħil, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45316000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tas-sistemi ta’ l-illuminazzjoni u tas-senjalar, 45317000 Xogħol ieħor ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku
Interne identificatiecode: ZP.382.11.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden, 45313000 Installeren van liften en roltrappen, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45410000 Pleisterwerk, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45317000 Overige elektrische installatiewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0014
Aanvullende classificatie (cpv): 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden, 45313000 Installeren van liften en roltrappen, 45410000 Pleisterwerk, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45317000 Overige elektrische installatiewerkzaamheden
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.382.11.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45351000 Mechaniczne instalacje inżynieryjne, 45313000 Instalowanie wind i ruchomych schodów, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45410000 Tynkowanie, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45317000 Inne instalacje elektryczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0014
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45351000 Mechaniczne instalacje inżynieryjne, 45313000 Instalowanie wind i ruchomych schodów, 45410000 Tynkowanie, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45317000 Inne instalacje elektryczne
397381-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoZP.382.11.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45351000 Instalação de equipamento de engenharia mecânica, 45313000 Instalação de elevadores e escadas rolantes, 45316000 Instalação de sistemas de iluminação e de sinalização, 45410000 Trabalhos de estucagem, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45317000 Outras obras de instalação eléctrica
LoteLOT-0014
Classificação adicional (cpv): 45351000 Instalação de equipamento de engenharia mecânica, 45313000 Instalação de elevadores e escadas rolantes, 45410000 Trabalhos de estucagem, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45316000 Instalação de sistemas de iluminação e de sinalização, 45317000 Outras obras de instalação eléctrica
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP.382.11.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45351000 Práce na strojárskych inštaláciách, 45313000 Inštalovanie výťahov a pohyblivých schodov, 45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov, 45410000 Omietkarské práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45317000 Iné elektroinštalačné práce
5. Časť
Časť: LOT-0014
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45351000 Práce na strojárskych inštaláciách, 45313000 Inštalovanie výťahov a pohyblivých schodov, 45410000 Omietkarské práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov, 45317000 Iné elektroinštalačné práce
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.382.11.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45351000 Strojna inštalacijska dela, 45313000 Inštalacija dvigal in premičnih stopnic, 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo, 45410000 Fasadarska in štukaterska dela, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45317000 Druga elektroinštalacijska dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0014
Dodatna klasifikacija (cpv): 45351000 Strojna inštalacijska dela, 45313000 Inštalacija dvigal in premičnih stopnic, 45410000 Fasadarska in štukaterska dela, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo, 45317000 Druga elektroinštalacijska dela
397381-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP.382.11.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45351000 Maskintekniska installationsarbeten, 45313000 Installation av hissar och rulltrappor, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45410000 Stuckarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0014
Ytterligare klassificering (cpv): 45351000 Maskintekniska installationsarbeten, 45313000 Installation av hissar och rulltrappor, 45410000 Stuckarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten