397790-2026 - Διαγωνισμός
Γερμανία – Κατασκευαστικές εργασίες – Baufeld freischneiden 2026/2027 (1.+2.TBA) für den Ausbau der A4 bei Bad Hersfeld
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςBaufeld freischneiden 2026/2027 (1.+2.TBA) für den Ausbau der A4 bei Bad Hersfeld
ΠεριγραφήA4 Bad Hersfeld West-1.TBA, Baufeld freischneiden 2026/2027 (1.+2.TBA) für den Ausbau der A4 bei Bad Hersfeld
Εσωτερικό αναγνωριστικόNOW-2026-0230
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
ΠεριγραφήBaufeld freischneiden 2026/2027 (1.+2.TBA) für den Ausbau der A4 bei Bad Hersfeld
Εσωτερικό αναγνωριστικόLOT-0000
397790-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusNOW-2026-0230
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0000
Sisemine tunnusLOT-0000
397790-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteNOW-2026-0230
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Sisäinen tunnisteLOT-0000
397790-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneNOW-2026-0230
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
5. Lot
LotLOT-0000
Identifiant interneLOT-0000
397790-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachNOW-2026-0230
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
Aitheantóir inmheánachLOT-0000
397790-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaNOW-2026-0230
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
GrupaLOT-0000
Interna identifikacijska oznakaLOT-0000
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Post tal-prestazzjoni
Pajjiż: Il-Ġermanja
Ikun fejn ikun fil-pajjiż ikkonċernat
Informazzjoni ġenerali
397790-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoNOW-2026-0230
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador internoLOT-0000
397790-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareNOW-2026-0230
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierareLOT-0000