402778-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Βοηθήματα και υλικό κατάρτισης – VZ 49.26 Vědecké výukové centrum Ostrava - Jih – část 2 - IT vybavení a pomůcky
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςVZ 49.26 Vědecké výukové centrum Ostrava - Jih – část 2 - IT vybavení a pomůcky
ΠεριγραφήPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka IT vybavení a pomůcek pro vzdělávací účely určených pro provoz Vědeckého výukového centra Ostrava-Jih, včetně souvisejících činností (zejména doprava, instalace, základní konfigurace/nastavení, komplexní vyzkoušení a uvedení do provozu) dle zadávací dokumentace a položkového soupisu. Součástí dodávky jsou např. koncová zařízení (PC/NTB), monitory a další periferie, případně související software a licence potřebné pro běžný provoz výukového a školicího centra. Předmět plnění díla bude realizován v rozsahu projektové dokumentace zpracované společností KANIA a.s., IČO: 26817853 a jeho poddodavatelem pro IT vybavení a pomůcky DESIGN 4AVI, s.r.o., IČO: 07303289. Akce je členěna do tří navazujících částí: • část 1 – Stavební práce vč. dodávky nábytku (není předmětem této VZ), • část 2 – IT vybavení a pomůcky (předmět této veřejné zakázky), • část 3 – dodávka a implementace vizualizačního systému „Věda na kouli“ (není předmětem této VZ). Plnění části 2 - IT vybavení a pomůcek musí probíhat v návaznosti na realizaci části 1 – Stavební práce vč. dodávky nábytku a v koordinaci s dodávkou části 3 – Věda na kouli (SoS) tak, aby byla zajištěna funkční návaznost a bezkolizní instalace v místě plnění.
Εσωτερικό αναγνωριστικόVZ 49.26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39162200 Βοηθήματα και υλικό κατάρτισης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39162100 Εξοπλισμός διδασκαλίας, 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 38652120 Βιντεοπροβολείς, 48820000 Εξυπηρετητές, 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 51310000 Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, ήχου και βίντεο
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 39162100 Εξοπλισμός διδασκαλίας, 38652120 Βιντεοπροβολείς, 48820000 Εξυπηρετητές, 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 51310000 Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, ήχου και βίντεο
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VZ 49.26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39162200 Material y útiles de formación
Clasificación adicional (cpv): 39162100 Material pedagógico, 32321200 Equipo audiovisual, 38652120 Videoproyectores, 48820000 Servidores, 30213000 Ordenadores personales, 51310000 Servicios de instalación de equipos de radio, televisión, sonido y vídeo
5. Lote
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 32321200 Equipo audiovisual, 39162100 Material pedagógico, 38652120 Videoproyectores, 48820000 Servidores, 30213000 Ordenadores personales, 51310000 Servicios de instalación de equipos de radio, televisión, sonido y vídeo
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VZ 49.26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39162200 Harjoitteluvälineet ja -laitteet
Lisäluokitus (cpv): 39162100 Opetuslaitteet, 32321200 Av-laitteet, 38652120 Videoprojektorit, 48820000 Palvelimet, 30213000 PC:t, 51310000 Radio-, televisio- ja av-laitteiden asentaminen
5. Osa
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 2
Lisäluokitus (cpv): 32321200 Av-laitteet, 39162100 Opetuslaitteet, 38652120 Videoprojektorit, 48820000 Palvelimet, 30213000 PC:t, 51310000 Radio-, televisio- ja av-laitteiden asentaminen
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VZ 49.26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39162200 Training aids and devices
Aicmiú breise (cpv): 39162100 Teaching equipment, 32321200 Audio-visual equipment, 38652120 Video projectors, 48820000 Servers, 30213000 Personal computers, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Aicmiú breise (cpv): 32321200 Audio-visual equipment, 39162100 Teaching equipment, 38652120 Video projectors, 48820000 Servers, 30213000 Personal computers, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VZ 49.26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39162200 Nastavna pomagala i naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 39162100 Učila, 32321200 Audiovizualna oprema, 38652120 Videoprojektori, 48820000 Poslužitelji, 30213000 Osobna računala, 51310000 Usluge instaliranja radijske, televizijske, zvučne opreme i videoopreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 32321200 Audiovizualna oprema, 39162100 Učila, 38652120 Videoprojektori, 48820000 Poslužitelji, 30213000 Osobna računala, 51310000 Usluge instaliranja radijske, televizijske, zvučne opreme i videoopreme
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: VZ 49.26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39162200 Mācību līdzekļi un ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 39162100 Mācību aprīkojums, 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 38652120 Videoprojektori, 48820000 Serveri, 30213000 Personālie datori, 51310000 Radio, televīzijas, skaņas un videoiekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Papildu klasifikācija (cpv): 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 39162100 Mācību aprīkojums, 38652120 Videoprojektori, 48820000 Serveri, 30213000 Personālie datori, 51310000 Radio, televīzijas, skaņas un videoiekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
402778-2026 - Concurso
Chéquia – Dispositivos e material de apoio à formação – VZ 49.26 Vědecké výukové centrum Ostrava - Jih – část 2 - IT vybavení a pomůcky
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoVZ 49.26
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39162200 Dispositivos e material de apoio à formação
Classificação adicional (cpv): 39162100 Equipamento de ensino, 32321200 Equipamento audiovisual, 38652120 Videoprojectores, 48820000 Servidores, 30213000 Computadores pessoais, 51310000 Serviços de instalação de equipamento de rádio, televisão, áudio e vídeo
LoteLOT-0002
Identificador interno2
Classificação adicional (cpv): 32321200 Equipamento audiovisual, 39162100 Equipamento de ensino, 38652120 Videoprojectores, 48820000 Servidores, 30213000 Computadores pessoais, 51310000 Serviços de instalação de equipamento de rádio, televisão, áudio e vídeo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VZ 49.26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39162200 Materiale şi echipamente de pregătire
Clasificare suplimentară (cpv): 39162100 Material pedagogic, 32321200 Echipament audiovizual, 38652120 Videoproiectoare, 48820000 Servere, 30213000 Computere personale, 51310000 Servicii de instalare de echipament radio, de televiziune, audio şi video
5. Lot
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 2
Clasificare suplimentară (cpv): 32321200 Echipament audiovizual, 39162100 Material pedagogic, 38652120 Videoproiectoare, 48820000 Servere, 30213000 Computere personale, 51310000 Servicii de instalare de echipament radio, de televiziune, audio şi video
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: VZ 49.26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39162200 Učebné pomôcky a zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39162100 Vybavenie na vyučovanie, 32321200 Audiovizuálne zariadenia, 38652120 Videoprojektory, 48820000 Servery, 30213000 Osobné počítače, 51310000 Inštalácia rozhlasových, televíznych, zvukových a videozariadení
5. Časť
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32321200 Audiovizuálne zariadenia, 39162100 Vybavenie na vyučovanie, 38652120 Videoprojektory, 48820000 Servery, 30213000 Osobné počítače, 51310000 Inštalácia rozhlasových, televíznych, zvukových a videozariadení
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VZ 49.26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39162200 Pripomočki in naprave za usposabljanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39162100 Oprema za poučevanje, 32321200 Avdiovizualna oprema, 38652120 Video projektorji, 48820000 Strežniki, 30213000 Osebni računalniki, 51310000 Storitve inštalacije radijske, televizijske, zvočne in video opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 32321200 Avdiovizualna oprema, 39162100 Oprema za poučevanje, 38652120 Video projektorji, 48820000 Strežniki, 30213000 Osebni računalniki, 51310000 Storitve inštalacije radijske, televizijske, zvočne in video opreme