402940-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Κατασκευαστικές εργασίες – Rozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Leśniów dla przyłączenia instalacji fotowoltaicznej Niedźwiedź oraz podmiotów zewnętrznych.
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςRozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Leśniów dla przyłączenia instalacji fotowoltaicznej Niedźwiedź oraz podmiotów zewnętrznych.
Περιγραφή1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Leśniów dla przyłączenia instalacji fotowoltaicznej Niedźwiedź oraz podmiotów zewnętrznych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Program Funkcjonalno – Użytkowy. 3. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień: 45100000-8, 35100000 - 5, 45200000-9, 45300000-0, 45400000-2, 45500000-2, 71200000-0, 71300000-1, 71400000-2, 71500000-3. 4. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot Zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że Wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 Ustawy, oferta Wykonawcy, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego nie może zostać odrzucona tylko dlatego, że oferowane roboty budowlane, dostawy lub usługi nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu Zamówienia się odnosi, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu Zamówienia.
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση103837-2026
Εσωτερικό αναγνωριστικό2026/WNP- 0003
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Περιγραφή1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Leśniów dla przyłączenia instalacji fotowoltaicznej Niedźwiedź oraz podmiotów zewnętrznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Program Funkcjonalno – Użytkowy.
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνZamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.
402940-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior103837-2026
Identificator intern2026/WNP- 0003
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
5. Lot
LotLOT-0001
Opțiuni