See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Aparati za disanje, Grupa 1: Izolacijski aparat za disanje, Grupa 2: Izolacijski aparat(komplet-leđni nosač, maska s zaštitnom kutijom i kompozitna boca 6,8L), Grupa 3: Kompozitna boca 6,8L, Grupa 4: Kapuljača za PPE PAPR (električni respirator za pročišćivanje zraka)
Περιγραφή: Aparati za disanje
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SHEL-17/24
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35111100 Αναπνευστικές συσκευές πυρόσβεσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Izolacijski aparat za disanje
Περιγραφή: Izolacijski aparat za disanje
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SHEL-17/24-1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Izolacijski aparat(komplet-leđni nosač, maska s zaštitnom kutijom i kompozitna boca 6,8L)
Περιγραφή: Izolacijski aparat(komplet-leđni nosač, maska s zaštitnom kutijom i kompozitna boca 6,8L)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SHEL-17/24-2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Kompozitna boca 6,8L
Περιγραφή: Kompozitna boca 6,8L
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SHEL-17/24-3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Kapuljača za PPE PAPR (električni respirator za pročišćivanje zraka)
Περιγραφή: Kapuljača za PPE PAPR (električni respirator za pročišćivanje zraka)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SHEL-17/24-4
2. Procedimiento
Procedimiento
Descripción: Aparati za disanje
Identificador interno: SHEL-17/24
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35111100 Aparatos respiratorios para extinción de incendios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Izolacijski aparat za disanje
Identificador interno: SHEL-17/24-1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: SHEL-17/24-2
Lote: LOT-0003
Título: Kompozitna boca 6,8L
Descripción: Kompozitna boca 6,8L
Identificador interno: SHEL-17/24-3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: SHEL-17/24-4
2. Menettely
Menettely
Kuvaus: Aparati za disanje
Sisäinen tunniste: SHEL-17/24
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35111100 Palomiesten hengityslaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kuvaus: Izolacijski aparat za disanje
Sisäinen tunniste: SHEL-17/24-1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: SHEL-17/24-2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Kompozitna boca 6,8L
Kuvaus: Kompozitna boca 6,8L
Sisäinen tunniste: SHEL-17/24-3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: SHEL-17/24-4
2. Procédure
Procédure
Description: Aparati za disanje
Identifiant interne: SHEL-17/24
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 35111100 Appareils respiratoires pour la lutte contre l'incendie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Izolacijski aparat za disanje
Identifiant interne: SHEL-17/24-1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: SHEL-17/24-2
Lot: LOT-0003
Titre: Kompozitna boca 6,8L
Description: Kompozitna boca 6,8L
Identifiant interne: SHEL-17/24-3
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: SHEL-17/24-4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Cur síos: Aparati za disanje
Aitheantóir inmheánach: SHEL-17/24
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 35111100 Breathing apparatus for firefighting
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Izolacijski aparat za disanje
Cur síos: Izolacijski aparat za disanje
Aitheantóir inmheánach: SHEL-17/24-1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: SHEL-17/24-2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Kompozitna boca 6,8L
Cur síos: Kompozitna boca 6,8L
Aitheantóir inmheánach: SHEL-17/24-3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: SHEL-17/24-4
2. Postupak
Postupak
Opis: Aparati za disanje
Interna identifikacijska oznaka: SHEL-17/24
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 35111100 Aparati za disanje u vatrogastvu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Izolacijski aparat za disanje
Opis: Izolacijski aparat za disanje
Interna identifikacijska oznaka: SHEL-17/24-1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: SHEL-17/24-2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Kompozitna boca 6,8L
Opis: Kompozitna boca 6,8L
Interna identifikacijska oznaka: SHEL-17/24-3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: SHEL-17/24-4
2. Eljárás
Eljárás
Leírás: Aparati za disanje
Belső azonosító: SHEL-17/24
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35111100 Légzőkészülék tűzoltók számára
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Izolacijski aparat za disanje
Leírás: Izolacijski aparat za disanje
Belső azonosító: SHEL-17/24-1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: SHEL-17/24-2
Rész: LOT-0003
Cím: Kompozitna boca 6,8L
Leírás: Kompozitna boca 6,8L
Belső azonosító: SHEL-17/24-3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: SHEL-17/24-4
2. Proċedura
Proċedura
Deskrizzjoni: Aparati za disanje
Identifikatur intern: SHEL-17/24
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35111100 Apparat tan-nifs għall-użu fit-tifi tan-nar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Izolacijski aparat za disanje
Identifikatur intern: SHEL-17/24-1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: SHEL-17/24-2
Lott: LOT-0003
Titlu: Kompozitna boca 6,8L
Deskrizzjoni: Kompozitna boca 6,8L
Identifikatur intern: SHEL-17/24-3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: SHEL-17/24-4
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: Aparati za disanje
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 35111100 Aparelhos respiratórios para combate a incêndios
Descrição: Kompozitna boca 6,8L
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SHEL-17/24
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35111100 Dihalni aparati za gašenje požara
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: SHEL-17/24-1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: SHEL-17/24-2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: SHEL-17/24-3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: SHEL-17/24-4