2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Budowa oraz modernizacja infrastruktury umożliwiającej stworzenie warunków obsługi i rozwoju terminala intermodalnego w Mieście Chełm
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia jest budowa oraz modernizacja infrastruktury umożliwiającej stworzenie warunków obsługi i rozwoju terminala intermodalnego w Mieście Chełm w ramach którego zostaną wykonane następujące zadania: 1) Zadanie nr 1: Podniesienie parametrów technicznych drogi wojewódzkiej nr 844 znajdującej się na szlaku komunikacyjnym łączącym terminal przy ul. Wschodniej z przejściami granicznymi w Dorohusku, Zosinie, Hrebennem, Sławatyczach - ul. Hrubieszowska (DW 844) 2) Zadanie nr 2: ul. Podniesienie parametrów technicznych drogi wojewódzkiej nr 844 znajdującej się na szlaku komunikacyjnym łączącym terminal przy ul. Wschodniej z przejściami granicznymi w Dorohusku, Zosinie, Hrebennem, Sławatyczach - Al. Żołnierzy I AWP (DW 844) 3) Zadanie nr 3: Podniesienie parametrów technicznych drogi wojewódzkiej nr 844 znajdującej się na szlaku komunikacyjnym łączącym terminal przy ul. Wschodniej z przejściami granicznymi w Dorohusku, Zosinie, Hrebennem, Sławatyczach - Al. Armii Krajowej (DW 844) na odcinku od ronda Jana Pawła II (włącznie) 4) Zadanie nr 4: Podniesienie parametrów technicznych drogi wojewódzkiej nr 844 znajdującej się na szlaku komunikacyjnym łączącym terminal przy ul. Wschodniej z przejściami granicznymi w Dorohusku, Zosinie, Hrebennem, Sławatyczach - budowa wiaduktu (DW 844) wraz z odcinkiem Al. Armii Krajowej (DW 844) od ronda Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość (z wyłączeniem ronda) do ronda Jana Pawła II 5) Zadanie nr 5: Przebudowa dróg powiatowych jako niezbędne inwestycje łączące tereny inwestycyjne Miasta z terminalem oraz tworzące alternatywny dojazd do Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej do terminala - ul. Ceramiczna (nr 1880L) 6) Zadanie nr 6: Przebudowa dróg powiatowych jako niezbędne inwestycje łączące tereny inwestycyjne Miasta z terminalem oraz tworzące alternatywny dojazd do Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej do terminala - ul. Szpitalna (nr 1920L), 7) Zadanie nr 7: Przebudowa dróg powiatowych jako niezbędne inwestycje łączące tereny inwestycyjne Miasta z terminalem oraz tworzące alternatywny dojazd do Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej do terminala - ul. Lubelska wraz z mostem na Uherce (nr 1893L) od ul. Szpitalnej do ronda Jana Pawła II, 8) Zadanie nr 8: Wodociąg , kanalizacja ul. Wschodnia Zamawiający przewiduje wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514). Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie w terminie 28 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia stanowi: - Program funkcjonalno-użytkowy, - Dokumentacja projektowa (dokument poglądowy - pomocniczy), - Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DAIF-ZP.271.5.29.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Αιτιολόγηση για την επιτάχυνση της διαδικασίας: Zastosowanie ma art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: przetarg nieograniczony
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71332000 Μηχανολογικές υπηρεσίες γεωτεχνικού σχεδιασμού, 71220000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού, 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών, 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45111300 Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης, 45233251 Εργασίες επαναδιάστρωσης, 45233253 Επιφανειακές εργασίες πεζοδρόμων, 45112710 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για χώρους πρασίνου, 45111291 Εργασίες αξιοποίησης περιοχής, 45233161 Κατασκευαστικές εργασίες για διόδους προσπέλασης, 45233200 Διάφορες εργασίες επικάλυψης του οδοστρώματος, 45233120 Έργα οδοποιίας, 45200000 Εργασίες για ολόκληρες κατασκευές ή μέρη κατασκευών και έργα πολιτικού μηχανικού, 45220000 Εργασίες μηχανικού και δομικές εργασίες, 45221100 Κατασκευαστικές εργασίες σε γέφυρες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DAIF-ZP.271.5.29.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Elementi prinċipali tal-proċedura: przetarg nieograniczony
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71332000 Servizzi ta' l-inġinerija ġeoteknika, 71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45111300 Xogħlijiet ta' żmantellar, 45233251 Xogħol fuq l-uċuħ, 45233253 Xogħol fuq l-uċuħ tal-bankini, 45112710 Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ għal żoni ħodor, 45111291 Xogħol ta’ l-iżvilupp tas-sit, 45233161 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mogħdijiet għall-mixi, 45233200 Diversi xogħlijiet fuq l-uċuħ, 45233120 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq, 45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili, 45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni, 45221100 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni għall-pontijiet
5. Lott
Lott: LOT-0001