2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawa sprzętu medycznego służącego do realizacji powietrznej ewakuacji medycznej dla łącznie 6 stanowisk intensywnego nadzoru i/lub 16 stanowisk leżących nieintensywnych w 5 różnych konfiguracjach, wraz z opracowaniem dokumentacji certyfikacyjnej i uzyskaniem Uzupełniającego Certyfikatu Typu (STC) dla modyfikacji statku powietrznego w modelu ERJ190-200 (...)
Περιγραφή: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę, wraz z przeniesieniem własności na rzecz Zamawiającego, sprzętu medycznego oraz wyposażenia dodatkowego (dalej łącznie: Sprzęt medyczny), służących do realizacji powietrznej ewakuacji medycznej statkiem powietrznym w modelu ERJ190-200 o numerach seryjnych: 19000415, 19000444, 19000462 i 19000516 (dalej łącznie: Statek powietrzny) wraz z opracowaniem kompletnej dokumentacji certyfikacyjnej i następczym uzyskaniem zatwierdzonego Uzupełniającego Certyfikatu Typu (STC) dla modyfikacji Statku powietrznego wynikających z przystosowania Statku powietrznego do ewakuacji medycznej dla łącznie: 6 stanowisk intensywnego nadzoru i 16 stanowisk leżących nieintensywnych, występujących w łącznie 5 różnych konfiguracjach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący, w szczególności: a. zakres wymaganej dokumentacji certyfikacyjnej oraz opis poszczególnych konfiguracji stanowisk intensywnego nadzoru i/lub stanowisk leżących nieintensywnych, służących do realizacji powietrznej ewakuacji medycznej Statkiem powietrznym, b. wykaz Sprzętu medycznego składającego się na – odpowiednio – stanowiska intensywnego nadzoru i stanowiska leżące nieintensywne wraz z określeniem parametrów technicznych i klinicznych Sprzętu medycznego, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ– „Opis przedmiotu zamówienia”. 3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowne”.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: BPzp.271.38.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 2. Niezależnie od postanowienia ust. 1 powyżej, Zamawiający: a. działając na podstawie art. 20 ust. 3 Pzp, dopuszcza możliwość sporządzenia oferty w języku angielskim, b. działając na podstawie § 5 zd. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 roku w sprawie sposobu sporządzenia i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, dopuszcza sporządzenie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń w języku angielskim, c. działając na podstawie art. 20 ust. 4 Pzp, będzie sporządzał dokumenty zamówienia oraz przekaże do publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenie o zamówieniu i ewentualnie inne ogłoszenia właściwe w postępowaniu także w języku angielskim. 3. Dopuszczenie sporządzenia oferty, podmiotowych środków i innych oświadczeń w języku angielskim oraz sporządzanie dokumentów zamówienia i ogłoszeń w postępowaniu w języku angielskim uzasadnione jest specyfiką przedmiotu zamówienia, determinującą krąg Wykonawców, przy uwzględnieniu wyboru języka angielskiego jako języka powszechnie używanego w handlu międzynarodowym, w tym na rynku branży lotniczej. 4. Podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia sporządzone w języku obcym, Wykonawca przekazuje wraz z tłumaczeniem na język polski.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 73421000 Ανάπτυξη εξοπλισμού ασφαλείας, 73431000 Δοκιμές και αξιολόγηση εξοπλισμού ασφαλείας, 33192160 Φορεία, 33194110 Αντλίες ενδοφλέβιας έγχυσης, 33182100 Απινιδωτής, 33157400 Ιατρικές αναπνευστικές συσκευές, 33157200 Αναπνευστικές συσκευές οξυγόνου, 33157000 Συσκευές οξυγονοθεραπείας και υποβοήθησης της αναπνοής, 33192300 Ιατρική επίπλωση, εκτός από κλίνες και τράπεζες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
414818-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoBPzp.271.38.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
Clasificación adicional (cpv): 73421000 Desarrollo de equipos de seguridad, 73431000 Ensayo y evaluación de equipos de seguridad, 33192160 Camillas, 33194110 Bombas de infusión, 33182100 Desfibrilador, 33157400 Respiradores para uso médico, 33157200 Kits de oxígeno, 33157000 Aparatos respiratorios y de oxigenoterapia, 33192300 Mobiliario para uso médico, excepto camas y mesas
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: BPzp.271.38.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 73421000 Turvalaitteiden ja -varusteiden kehittäminen, 73431000 Turvalaitteiden ja -varusteiden testaus ja arviointi, 33192160 Paarit, 33194110 Infuusiopumput, 33182100 Defibrillaattori, 33157400 Lääketieteelliset hengityslaitteet, 33157200 Hapenantosarjat, 33157000 Kaasuhoito- ja hengityslaitteet, 33192300 Muut sairaalakalusteet kuin vuoteet ja pöydät
5. Osa
Osa: LOT-0001