416204-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Μηχανές επεξεργασίας δεδομένων (υλισμικό) – Technologická obnova síťového packet brokeru MHMP
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςTechnologická obnova síťového packet brokeru MHMP
ΠεριγραφήPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky je obnova technologie síťového packet brokeru. Technologie packet brokeru zajišťuje centralizaci a optimalizaci řízení síťového provozu k nástrojům kybernetické bezpečnosti a umožňuje tak efektivní bezpečnostní analýzu. Zásadně zlepšuje síťovou vizibilitu (vizualizační mapy) a ochranu proti kybernetickým hrozbám. Packet broker tak v podstatě funguje jako inteligentní "rozcestník" síťových dat, který zajišťuje, že bezpečnostní nástroje dostanou přesně ta data, která potřebují, ve správném formátu a v potřebném objemu. Využití této technologie efektivně snižuje licenční náklady na bezpečnostní technologie (XDR, SIEM) tím, že do těchto nástrojů propouští pouze relevantní provoz a eliminuje duplicitní data. Předmět této veřejné zakázky tedy zahrnuje: a) Zajištění HW a licencí technologie packet broker; b) Zajištění podpory výrobce pro dodanou technologii packet broker na období 36 měsíců; c) Zajištění konzultací při migraci v max rozsahu 10 člověkodní (ČD). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Εσωτερικό αναγνωριστικό160/26/OIC
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30210000 Μηχανές επεξεργασίας δεδομένων (υλισμικό)
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48800000 Συστήματα πληροφόρησης και εξυπηρετητές, 72261000 Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού, 72250000 Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
416204-2026 - Licitación
Chequia – Máquinas procesadoras de datos (hardware) – Technologická obnova síťového packet brokeru MHMP
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno160/26/OIC
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 30210000 Máquinas procesadoras de datos (hardware)
Clasificación adicional (cpv): 48800000 Sistemas y servidores de información, 72261000 Servicios de apoyo al software, 72250000 Servicios de sistemas y apoyo
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 160/26/OIC
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 30210000 Andmetöötlusmasinad (riistvara)
Täiendav liigitus (cpv): 48800000 Infosüsteemid ja serverid, 72261000 Tarkvara tugiteenused, 72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 160/26/OIC
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30210000 Tietojenkäsittelylaitteet (laitteisto)
Lisäluokitus (cpv): 48800000 Tietojärjestelmät ja palvelimet, 72261000 Ohjelmistotuki, 72250000 Järjestelmä- ja tukipalvelut
416204-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí - Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach160/26/OIC
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Cineál breise an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 30210000 Data-processing machines (hardware)
Aicmiú breise (cpv): 48800000 Information systems and servers, 72261000 Software support services, 72250000 System and support services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
416204-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba - Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka160/26/OIC
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 30210000 Strojevi za obradu podataka (hardware)
Dodatna klasifikacija (cpv): 48800000 Informacijski sustavi i poslužitelji, 72261000 Usluge podrške programa, 72250000 Sistemske usluge i usluge potpore
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 160/26/OIC
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 30210000 Adatfeldolgozó gépek (hardver)
További osztályozás (cpv): 48800000 Információs rendszerek és szerverek, 72261000 Szoftvertámogatási szolgáltatások, 72250000 Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 160/26/OIC
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 30210000 Datu apstrādes iekārtas (aparatūra)
Papildu klasifikācija (cpv): 48800000 Informācijas sistēmas un serveri, 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi, 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 160/26/OIC
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware)
Aanvullende classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers, 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
416204-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt) – Technologická obnova síťového packet brokeru MHMP
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator160/26/OIC
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 30210000 Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48800000 Systemy i serwery informacyjne, 72261000 Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania, 72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
416204-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 30210000 Máquinas de processamento de dados (hardware)
Classificação adicional (cpv): 48800000 Sistemas de informação e servidores, 72261000 Serviços de assistência em matéria de software, 72250000 Serviços de sistemas e de apoio
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 160/26/OIC
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 30210000 Stroje na spracovanie údajov (hardvér)
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48800000 Informačné systémy a servery, 72261000 Softvérové podporné služby, 72250000 Služby týkajúce sa podpory systému
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 160/26/OIC
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30210000 Naprave za obdelavo podatkov (strojna oprema)
Dodatna klasifikacija (cpv): 48800000 Informacijski sistemi in strežniki, 72261000 Podporne storitve za programsko opremo, 72250000 Sistemske in podporne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 160/26/OIC
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 30210000 Databehandlingsmaskiner (maskinvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 48800000 Informationssystem och servrar, 72261000 Stödtjänster för programvara, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001