423272-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες – Dostawa sprzętu komputerowego, z podziałem na części
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςDostawa sprzętu komputerowego, z podziałem na części
ΠεριγραφήLubelskiemu Centrum Innowacji i Technologii (dalej – LCIT) zostało powierzone przeprowadzenie niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie Uchwały nr CCXXII/4344/2026 Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 11 marca 2026 r. w sprawie powierzenia Lubelskiemu Centrum Innowacji i Technologii przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę sprzętu komputerowego dla Powiatowych Biur Biznes Lubelskie w ramach realizacji projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego III” zmienionej Uchwałą nr CCXLIV/4851/2026 Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 19 maja 2026 r. 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, z podziałem na części: - Część I - Dostawa10 zestawów komputerowych (laptop z torbą, monitor, klawiatura, mysz), - Część II - Dostawa10 tabletów z akcesoriami (klawiatura, rysik, ładowarka). 2.Wykonawca oświadcza, że oferowany Sprzęt w dniu podpisania Protokołu Odbioru Sprzętu nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży. 3.Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami i objęty gwarancją. 4.Wykonawca, niezależnie od gwarancji, ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne oraz prawne sprzętu. 5.Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt w dniu podpisania Protokołu Odbioru Sprzętu nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży. 6.Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Zamawiającego wynikających z przepisów prawa o rękojmi za wady fizyczne oraz wady prawne sprzętu. Zamawiający uprawniony jest do wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi za wady, niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji. 7.Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji i serwisu zawarte zostały w §9. Warunki gwarancji i serwisu w treści Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 3a i 3b do SWZ odpowiednio dla części I i II postępowania. 8.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji opisane zostały w Załącznikach nr 1a i 1b do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części I i II postępowania, oraz w Załącznikach nr 3a i 3b do SWZ stanowiących Istotne postanowieniach umowy odpowiednio do części I i II postępowania. 9.Jeżeli dokumenty zamówienia wskazywałyby w odniesieniu do niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie – Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp, dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe, cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez Wykonawcę, aby spełnione zostały wymagania stawiane przez Zamawiającego. Materiały i urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami produktów/producentów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt w opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach użytkowych i cechach jakościowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. 10.W każdym przypadku gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 11.W każdym przypadku użycia w SWZ lub dokumentach zamówienia określonej etykiety lub certyfikatu określonych w art. 104 i 105 Pzp, Zamawiający akceptuje także wszystkie inne oznakowania potwierdzające, że roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają wymagania równorzędne. 12.W przypadkach, gdy Wykonawca z przyczyn od niego niezależnych, nie jest w stanie uzyskać określonej przez Zamawiającego etykiety lub certyfikatu potwierdzającego, że ofertowane przez niego roboty budowlane, dostawy czy usługi spełniają równoważne wymagania, Zamawiający w terminie przez siebie wyznaczonym, akceptuje inne środki dowodowe, a w szczególności dokumentację techniczną producenta, o ile Wykonawca udowodni że oferowane przez niego roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają wymagania określonego oznakowania lub określone wymagania wskazane przez Zamawiającego. POZOSTAŁE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W SWZ
Εσωτερικό αναγνωριστικόNr postępowania: OZP.26.1.24.2026.JKO
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας1.Tryb przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 Pzp na dostawy o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych. 2.Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatrzonej podpisem kwalifikowanym. 3.Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: 4.Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/292204/notice/public/details 5.Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się w treści Rozdz. ust. 6 VIII SWZ i dalszych ustępach. 6.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.7.Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu ofertowym lub Ofercie oficjalną nazwę handlową oferowanego sprzętu (określenie producenta, modelu, pozwalające na identyfikację przedmiotu zamówienia). Niewskazanie któregoś z powyższych elementów skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) Pzp. 8. Do oferty wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust. 1 i 2 Pzp w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, dalej: JEDZ według wzoru sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w Rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz JEDZ. 9. Do oferty Wykonawca dołącza również oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833/2014 z dnia 31.07.2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie Zał. nr 7 do SWZ. 10. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej Zał. nr 6 do SWZ; 2) odpisu lub informacji z KRS lub z CEIDG, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 3) informacji z KRK w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 36 Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 Pzp Zał. nr 5 do SWZ; 11.Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli: 1) może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile Wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie dane umożliwiające dostęp do tych środków; 2) podmiotowym środkiem dowodowym jest oświadczenie, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp. Do oświadczeń i dokumentów składanych przez Wykonawcę w postępowaniu zastosowanie mają w szczególności przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz. U. z 2020 r. poz. 2415 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 12.Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznych. Pełnomocnictwo Winno być załączone do oferty. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w postaci elektronicznej i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym). W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym osób udzielających pełnomocnictwa. POZOSTAŁE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W SWZ.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές, 30237280 Εξαρτήματα τροφοδοσίας ισχύος, 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30237270 Θήκες μεταφοράς φορητών ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30237410 Ποντίκια ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30237450 Πινακίδες γραφικών, 30231300 Οθόνες απεικόνισης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςCzęść I – Dostawa 10 zestawów komputerowych (laptop z torbą, monitor, klawiatura, mysz).
Περιγραφή1)Przedmiotem zamówienia w zakresie części I postępowania jest dostawa 10 zestawów komputerowych (laptop z torbą, monitor, klawiatura, mysz), szczegółowo opisanych w treści Załącznika nr 1a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części I postępowania. 2)Część I postępowania finansowana jest ze środków projektu pn. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego III” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 realizowanego dla Powiatowych Biur Biznes Lubelskie. 3)Wykonawca dostarczy Sprzęt w terminie do 30 dni od dnia zawarcia Umowy. 4)Wykonawca jest zobowiązany do: dostarczenia Sprzętu będącego przedmiotem umowy: do budynku Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin; we własnym zakresie, na swój koszt i ryzyko; w godzinach urzędowania Zamawiającego tj. od godziny 7.30 do 15.30 w Dni robocze. 5)Wykonawca jest zobowiązany do: dostarczenia Sprzętu wraz ze sporządzonymi w języku polskim: kartami gwarancyjnymi, instrukcjami obsługi oraz innymi dokumentami niezbędnymi do przejęcia sprzętu do używania lub wskazania ogólnodostępnej strony producenta z najnowszymi dostępnymi wersjami instrukcji/dokumentacji. W przypadku, gdy instrukcja obsługi/dokumentacja nie jest dostępna w języku polskim Zamawiający dopuści instrukcję/dokumentację w języku angielskim, wraz ze wszystkimi akcesoriami stanowiącymi komplet sprzedażowy. 6)Na dostarczony przedmiot zamówienia Wykonawca udzieli gwarancji minimum 36 miesięcy. Maksymalny okres gwarancji na dostarczony Sprzęt uwzględniony do oceny ofert wynosi 60 miesięcy. Okres udzielonej przez Wykonawcę gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert w przedmiotowym postępowaniu. 7)Opis przedmiotu zamówienia dla Części I postępowania stanowi Załącznik nr 1a do SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść I
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30237280 Εξαρτήματα τροφοδοσίας ισχύος, 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30237270 Θήκες μεταφοράς φορητών ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30237410 Ποντίκια ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςCzęść II - Dostawa10 tabletów z akcesoriami (klawiatura, rysik, ładowarka)
Περιγραφή1)Przedmiotem zamówienia w zakresie części II postępowania jest dostawa 10 tabletów z akcesoriami (klawiatura, rysik, ładowarka) szczegółowo opisanych w treści Załącznika nr 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części II postępowania. 2)Część II postępowania finansowana jest ze środków projektu pn. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego III” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 realizowanego dla Powiatowych Biur Biznes Lubelskie. 3)Wykonawca dostarczy Sprzęt w terminie do 14 dni od dnia zawarcia Umowy. 4)Wykonawca jest zobowiązany do: dostarczenia Sprzętu będącego przedmiotem umowy do budynku Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin we własnym zakresie, na swój koszt i ryzyko w godzinach urzędowania Zamawiającego tj. od godziny 7.30 do 15.30 w Dni robocze. 5)Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia Sprzętu wraz wszystkimi akcesoriami stanowiącymi komplet sprzedażowy ujęty w OPZ. 6)Minimalna gwarancja dla systemu iOS 12 miesięcy, dla systemu ANDROID 24 miesiące. 7)Opis przedmiotu zamówienia dla Części II postępowania stanowi Załącznik nr 1b do SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść II
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30237450 Πινακίδες γραφικών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30237280 Εξαρτήματα τροφοδοσίας ισχύος, 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 30231300 Οθόνες απεικόνισης
423272-2026 - Licitación
Polonia – Equipo y material informático – Dostawa sprzętu komputerowego, z podziałem na części
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 30213100 Ordenadores portátiles, 30237280 Accesorios para la alimentación de corriente, 30237200 Accesorios informáticos, 30237270 Maletines para ordenadores portátiles, 30237410 Ratón de ordenador, 30237450 Tabletas gráficas, 30231300 Pantallas de visualización
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoCzęść I
Clasificación principal (cpv): 30213100 Ordenadores portátiles
Clasificación adicional (cpv): 30237280 Accesorios para la alimentación de corriente, 30237200 Accesorios informáticos, 30237270 Maletines para ordenadores portátiles, 30237410 Ratón de ordenador, 30200000 Equipo y material informático
LoteLOT-0002
Identificador internoCzęść II
Clasificación principal (cpv): 30237450 Tabletas gráficas
Clasificación adicional (cpv): 30237280 Accesorios para la alimentación de corriente, 30237200 Accesorios informáticos, 30200000 Equipo y material informático, 30231300 Pantallas de visualización
423272-2026 - Hange
Poola – Arvutiseadmed ja nende tarvikud – Dostawa sprzętu komputerowego, z podziałem na części
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 30213100 Kaasaskantavad arvutid, 30237280 Toiteallika manused, 30237200 Arvutimanused, 30237270 Sülearvutite kotid, 30237410 Arvutihiir, 30237450 Graafikalauad, 30231300 Kuvarid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusCzęść I
Peamine liigitus (cpv): 30213100 Kaasaskantavad arvutid
Täiendav liigitus (cpv): 30237280 Toiteallika manused, 30237200 Arvutimanused, 30237270 Sülearvutite kotid, 30237410 Arvutihiir, 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusCzęść II
Peamine liigitus (cpv): 30237450 Graafikalauad
Täiendav liigitus (cpv): 30237280 Toiteallika manused, 30237200 Arvutimanused, 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 30231300 Kuvarid
423272-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Matériel et fournitures informatiques – Dostawa sprzętu komputerowego, z podziałem na części
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure1.Tryb przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 Pzp na dostawy o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych. 2.Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatrzonej podpisem kwalifikowanym. 3.Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: 4.Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/292204/notice/public/details 5.Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się w treści Rozdz. ust. 6 VIII SWZ i dalszych ustępach. 6.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.7.Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu ofertowym lub Ofercie oficjalną nazwę handlową oferowanego sprzętu (określenie producenta, modelu, pozwalające na identyfikację przedmiotu zamówienia). Niewskazanie któregoś z powyższych elementów skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) Pzp. 8. Do oferty wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust. 1 i 2 Pzp w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, dalej: JEDZ według wzoru sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w Rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz JEDZ. 9. Do oferty Wykonawca dołącza również oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833/2014 z dnia 31.07.2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie Zał. nr 7 do SWZ. 10. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej Zał. nr 6 do SWZ; 2) odpisu lub informacji z KRS lub z CEIDG, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 3) informacji z KRK w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 36 Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 Pzp Zał. nr 5 do SWZ; 11.Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli: 1) może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile Wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie dane umożliwiające dostęp do tych środków; 2) podmiotowym środkiem dowodowym jest oświadczenie, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp. Do oświadczeń i dokumentów składanych przez Wykonawcę w postępowaniu zastosowanie mają w szczególności przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz. U. z 2020 r. poz. 2415 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 12.Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznych. Pełnomocnictwo Winno być załączone do oferty. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w postaci elektronicznej i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym). W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym osób udzielających pełnomocnictwa. POZOSTAŁE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W SWZ.
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 30213100 Ordinateurs portables, 30237280 Accessoires d'alimentation, 30237200 Accessoires informatiques, 30237270 Mallettes de transport d'ordinateur portable, 30237410 Souris d'ordinateur, 30237450 Tablettes graphiques, 30231300 Écrans de visualisation
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneCzęść I
Nomenclature principale (cpv): 30213100 Ordinateurs portables
Nomenclature complémentaire (cpv): 30237280 Accessoires d'alimentation, 30237200 Accessoires informatiques, 30237270 Mallettes de transport d'ordinateur portable, 30237410 Souris d'ordinateur, 30200000 Matériel et fournitures informatiques
LotLOT-0002
Identifiant interneCzęść II
Nomenclature principale (cpv): 30237450 Tablettes graphiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 30237280 Accessoires d'alimentation, 30237200 Accessoires informatiques, 30200000 Matériel et fournitures informatiques, 30231300 Écrans de visualisation
423272-2026 - Gara
Polonia – Apparecchiature informatiche e forniture – Dostawa sprzętu komputerowego, z podziałem na części
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30213100 Computer portatili, 30237280 Accessori per alimentazione elettrica, 30237200 Accessori per computer, 30237270 Valigette per computer portatili, 30237410 Mouse per computer, 30237450 Tavolette grafiche, 30231300 Schermi di visualizzazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoCzęść I
Classificazione principale (cpv): 30213100 Computer portatili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30237280 Accessori per alimentazione elettrica, 30237200 Accessori per computer, 30237270 Valigette per computer portatili, 30237410 Mouse per computer, 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
LottoLOT-0002
Identificativo internoCzęść II
Classificazione principale (cpv): 30237450 Tavolette grafiche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30237280 Accessori per alimentazione elettrica, 30237200 Accessori per computer, 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture, 30231300 Schermi di visualizzazione
423272-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Apparat u aċċessorji tal-kompjuter – Dostawa sprzętu komputerowego, z podziałem na części
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30213100 Kompjuters portabbli, 30237280 Aċċessorji għall-provvisti ta' l-elettriku, 30237200 Aċċessorji tal-kompjuter, 30237270 Bagalji għall-ġarr ta' kompjuters portabbli, 30237410 Maws tal-kompjuter, 30237450 Twavel grafiċi, 30231300 Display screens
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internCzęść I
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213100 Kompjuters portabbli
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30237280 Aċċessorji għall-provvisti ta' l-elettriku, 30237200 Aċċessorji tal-kompjuter, 30237270 Bagalji għall-ġarr ta' kompjuters portabbli, 30237410 Maws tal-kompjuter, 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
LottLOT-0002
Identifikatur internCzęść II
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30237450 Twavel grafiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30237280 Aċċessorji għall-provvisti ta' l-elettriku, 30237200 Aċċessorji tal-kompjuter, 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 30231300 Display screens