423671-2026 - Διαγωνισμός
Ουγγαρία – Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών – EuroVelo 14 kerékpárút tervezése 2 részben
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςEuroVelo 14 kerékpárút tervezése 2 részben
ΠεριγραφήEuroVelo 14, Tiszafüred – Hortobágy – Balmazújváros – Debrecen kerékpárút tervezése 2 részben. A Hortobágy - Balmazújváros – Debrecen kerékpárút előkészítése lehetőséget ad az EuroVelo 14 magyarországi nyomvonalának teljessé tételére a már korábban elkészült önkormányzati kerékpárutak összekötésének megvalósításával.
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001839302025
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςHortobágy - Balmazújváros
ΠεριγραφήEuroVelo 14, Hortobágy - Balmazújváros közötti kerékpárút kiviteli terveinek tervezése. A Hortobágy – Balmazújváros közötti kerékpárút tervezési feladatai során az elkészített építési engedélyezési tervdokumentáció és kiadott építési engedély alapján a kiviteli tervek elkészítése, a hiányzó és a megvalósításhoz szükséges engedélyek beszerzése és a BIM modell elkészítése a feladat. Várható mennyiségek: Önálló új nyomvonalon vezetett országos kerékpárút-törzshálózatba tartozó kerékpárút 9,649 km; Gyalog- és kerékpárút 0,36 km; Párhuzamos földút 1,05 km; Vasúti átjáró felújítása 2 db; Kerékpáros pihenő felújítása 2 db; Táblás betonburkolatú út lokális burkolatfelújítása 7,369 km A nyertes ajánlattevő köteles a kivitelezés befejezéséig a szükség szerinti mértékű, tervezői művezetést biztosítani. A kiadott tervek, és ezekhez kapcsolódó műszaki leírások, egyéb dokumentumok, valamint a megküldött költségvetések együttesen értelmezendők. A közbeszerzés ismertetése csak a főbb mennyiségeket tartalmazza tájékoztató jelleggel, ajánlatadó felelőssége a mennyiségek ajánlattételt megelőző ellenőrzése. További információt a műszaki leírás tartalmaz. A részletes műszaki leírást/terveket és az árazatlan költségvetést a műszaki dokumentáció tartalmazza. Kapcsolódó projektek: EuroVelo 14, Tiszafüred – Hortobágy közötti kerékpárút megvalósítása és EuroVelo 14, Balmazújváros – Debrecen közötti kerékpárút előkészítése.
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001839302025/1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71242000 Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών, 71245000 Σχέδια έγκρισης, σχέδια εργασίας και προδιαγραφές, 71322300 Υπηρεσίες σχεδιασμού γεφυρών, 71322500 Υπηρεσίες τεχνικού σχεδιασμού οδών, 71356400 Υπηρεσίες τεχνικού σχεδιασμού
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνAjánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy az Ábtv. 19. § (1) bekezdésére tekintettel a 25/2024. (VIII. 8.) ÉKM rendelet 45. § (1) bek. ca) pontjában meghatározott tervezői művezetést a kivitelezés ideje alatt opciós tételként rendelje meg. Megrendelő a későbbi kivitelezési szerződés hatálybalépésétől számított 60 napon belül, de legkésőbb Tervező tervezési feladatai vonatkozásában az utolsó teljesítésigazolás kiállításától számított 5 éven belül élhet opciós jogával. Az opciós rész (tervezői művezetés) nettó díját ajánlattevő köteles a tervezői művezetésre vonatkozó tervezési feladatleírás alapján meghatározni. Az opciós rész (tervezői művezetés) nettó díjának meghatározása során ajánlattevő köteles a kivitelezés időszaka alatt – ami tervezetten 48 hónap – legalább havi két alkalommal megtartásra kerülő kivitelezési kooperáción való részvétellel kalkulálni, ezáltal legalább egy teljes mérnöknap díjával számolni, ami nem mentesíti ajánlattevőt az opciós rész (tervezői művezetés) nettó díjának meghatározása során a tervezői művezetésre vonatkozó tervezési feladatleírásban foglaltak figyelembe vétele alól. Az opciós rész nettó díja nem haladhatja meg a „Nettó tervezési díj (HUF) (az opció nélküli feladatok Tervezési Díja)” 30%-át, amennyiben az ajánlat ezen előírásnak nem felel meg, az az ajánlat érvénytelenségét eredményezi hiánypótlás kibocsátása nélkül.
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςBalmazújváros - Debrecen
ΠεριγραφήEuroVelo 14, Balmazújváros - Debrecen közötti hiányzó kerékpárút szakaszok engedélyezési és kiviteli terv szintig történő tervezése, engedélyek megszerzése és a BIM modell elkészítése a feladat. A Balmazújváros – Debrecen közötti kerékpárút tervezési feladatai során a 3321. jelű Balmazújváros – Hajdúszoboszló összekötő út 0+000 – 6+990 km szelvény között megvalósult kerékpárút hiányzó az országos kerékpárút törzshálózatba tartozó szakaszát, a 3+950 km szelvényben lévő Keleti-főcsatorna környezetében lévő 480 m hosszú szakaszt kell megtervezni új hídműtárgy tervezésével a meglévő kerékpárutakra történő csatlakozással. A meglévő közúti híd szabad nyílása 46,40 m, amelyhez igazodva szükséges az új kerékpáros hidat megtervezni. A 6+990 km szelvényben lévő 33. számú Füzesabony – Debrecen másodrendű főút északi oldalán a főút 88+365 – 95+078 km szelvényei között megvalósult kerékpárút folytatásaként a Látóképi víztározó és horgásztó környezetében egészen a Látóképi csárdáig új nyomvonalú kerékpárút tervezendő a 95+078 - 98+805 km szelvények között a 33. sz. másodrendű főút északi oldalán. A 98+805 km szelvényben csatlakozik a megvalósult kerékpárúthoz, amelyen tovább halad a 99+203 km szelvényben megvalósult körforgalmú csomópontig. A csomópont északi oldalán folytatódik a tervezési szakasz, amely a 108. sz. Debrecen – Füzesabony vasútvonal déli oldalán halad Kismacs település Orgona utcai csomópont keresztezéséig. A kerékpáros létesítmény szélessége 2,55 m illetve 3,0 m. A Balmazújváros – Debrecen közötti hiányzó kerékpáros szakaszok tervezési feladata során Tervező feladatát képezi a BMW gyár előtti szakaszra a nyomvonalak vizsgálata, a teljes szakasz vonatkozásában megvalósíthatósági tanulmány, környezetvédelmi engedély megszerzése, teljeskörű engedélyezési és kiviteli terv készítése, az építéshez szükséges engedélyek megszerzése, területigénybevételi terv és kisajátítási tervek készítése és záradékoltatása, a településrendezési eszközök módosítása. Várható mennyiségek: - összesen 8,03 km kerékpárút, amelyből új nyomvonal 6,03 km. - 1 db új hídműtárgy tervezése. A nyertes ajánlattevő köteles a kivitelezés befejezéséig a szükség szerinti mértékű, tervezői művezetést biztosítani. A kiadott tervek, és ezekhez kapcsolódó műszaki leírások, egyéb dokumentumok, valamint a megküldött költségvetések együttesen értelmezendők. A közbeszerzés ismertetése csak a főbb mennyiségeket tartalmazza tájékoztató jelleggel, ajánlatadó felelőssége a mennyiségek ajánlattételt megelőző ellenőrzése. További információt a műszaki leírás tartalmaz. A részletes műszaki leírást/terveket és az árazatlan költségvetést a műszaki dokumentáció tartalmazza. Kapcsolódó projektek: EuroVelo 14, Hortobágy – Balmazújváros közötti kerékpárút előkészítése.
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001839302025/2
423671-2026 - Konkurss
Ungārija – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – EuroVelo 14 kerékpárút tervezése 2 részben
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsEKR001839302025
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsHortobágy - Balmazújváros
Iekšējais identifikatorsEKR001839302025/1
Papildu klasifikācija (cpv): 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana, 71245000 Apstiprināmie plāni, darba rasējumi un specifikācijas, 71322300 Tiltu projektēšanas pakalpojumi, 71322500 Satiksmes regulēšanas iekārtu inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71356400 Tehniskās plānošanas pakalpojumi
Iespējas
DaļaLOT-0002
NosaukumsBalmazújváros - Debrecen
Iekšējais identifikatorsEKR001839302025/2
423671-2026 - Procedura konkurencyjna
Węgry – Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania – EuroVelo 14 kerékpárút tervezése 2 részben
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorEKR001839302025
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułHortobágy - Balmazújváros
Wewnętrzny identyfikatorEKR001839302025/1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 71245000 Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje, 71322300 Usługi projektowania mostów, 71322500 Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego, 71356400 Usługi planowania technicznego
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
TytułBalmazújváros - Debrecen
Wewnętrzny identyfikatorEKR001839302025/2
423671-2026 - Procedură concurențială
Ungaria – Servicii de concepţie tehnică – EuroVelo 14 kerékpárút tervezése 2 részben
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internEKR001839302025
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică
5. Lot
LotLOT-0001
TitluHortobágy - Balmazújváros
Identificator internEKR001839302025/1
Clasificare suplimentară (cpv): 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor, 71245000 Planuri de aprobare, schiţe de lucru şi specificaţii, 71322300 Servicii de proiectare a podurilor, 71322500 Servicii de proiectare tehnică pentru infrastructura de transport, 71356400 Servicii de planificare tehnică
Opțiuni
LotLOT-0002
TitluBalmazújváros - Debrecen
Identificator internEKR001839302025/2