Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90900000 Υπηρεσίες καθαρισμού και απολύμανσης
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Bucureşti (RO321)
Χώρα: Ρουμανία
Πρόσθετες πληροφορίες: la sediul institutului
Αξία