427884-2026 - Διαγωνισμός
Ελλάδα – Ενδοσκόπια – ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
ΠεριγραφήΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΤΟΥ 401 ΓΣΝΑ
Εσωτερικό αναγνωριστικόΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 33/2026, ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:482043
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33168100 Ενδοσκόπια
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ 401 ΓΣΝΑ ΥΠ΄ ΑΡΙΘΜ.33/2026 (ΕΣΗΔΗΣ 482043), ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ, ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΤΟΥ 401 ΓΣΝΑ
Εσωτερικό αναγνωριστικό(ΑΔ:33/2026, EΣΗΔΗΣ:482043)
Ποσότητα1 τεμάχιο
427884-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33168100 Endoscopes
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier(ΑΔ:33/2026, EΣΗΔΗΣ:482043)
Quantity1 piece
427884-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33168100 Endoscopios
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno(ΑΔ:33/2026, EΣΗΔΗΣ:482043)
Cantidad1 pieza
427884-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33168100 Endoskoopit
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste(ΑΔ:33/2026, EΣΗΔΗΣ:482043)
Määrä1 kappale
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33168100 Endoscopes
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: Π.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 1
Baile: ΑΘΗΝΑ
Cód poist: 11525
Foroinn tíre (NUTS): Κεντρικός Τομέας Αθηνών (EL303)
427884-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33168100 Endoskopi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka(ΑΔ:33/2026, EΣΗΔΗΣ:482043)
Količina1 komad
427884-2026 - Verseny
Görögország – Endoszkópok – ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33168100 Endoszkópok
5. Rész
RészLOT-0001
Mennyiség1 darab
427884-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33168100 Endoscopi
5. Lotto
LottoLOT-0001
Quantità1 pezzo
427884-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators(ΑΔ:33/2026, EΣΗΔΗΣ:482043)
Daudzums1 gabals
427884-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33168100 Endoskopji
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern(ΑΔ:33/2026, EΣΗΔΗΣ:482043)
Kwantità1 biċċa
427884-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33168100 Endoscópios
Quantidade1 artigo
427884-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33168100 Endoscoape
Cantitate1 unitate
427884-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33168100 Endoskopy
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor(ΑΔ:33/2026, EΣΗΔΗΣ:482043)
Množstvo1 kus
427884-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33168100 Endoskopi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Količina1 kos