427920-2026 - Διαγωνισμός
Ουγγαρία – Υπηρεσίες χωροστάθμισης – Geodéziai szolgáltatások áram F kategória
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςGeodéziai szolgáltatások áram F kategória
ΠεριγραφήGeodéziai szolgáltatási tevékenység ellátása a szerződés futamideje alatt, keretmegállapodás alapján, összesen 3 ajánlati részben.
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR000905202026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71355000 Υπηρεσίες χωροστάθμισης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςEED
ΠεριγραφήGeodéziai tevékenység (nagy-, közép- és kisfeszültségű hálózatok, a földre telepített kapcsoló és átalakító berendezések közmű szakági nyilvántartásához szükséges geodéziai munkák ) ellátása E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. területén Győr, Székesfehérvár, Szombathely, Tatabánya, Veszprém régió területén nettó 100.000.000 Ft keretösszegben (a továbbiakban: keretmennyiség) azzal, hogy a jelen pontban meghatározott keretmennyiségre a keretmegállapodás szabályai szerint nem vállal lehívási kötelezettséget az Ajánlatkérő. A tervezési területre vonatkozó alaptérkép készítése, alállomási felmérés, hossz-szelvény készítése a tervezett nyomvonalat keresztező nyomvonalas létesítmények keresztszelvényében, meglévő szabadvezeték belógás mérése, ábrázolása, kereszt-szelvény készítése, földrészleten belüli változásokkal összefüggő változási vázrajz készítése és az ezekhez tartozó részfeladatok ellátása a műszaki leírásban és a további közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A szerződés típusa részenként vállalkozási keretmegállapodás. Több nyertes Ajánlattevő esetén százalékos megosztás a szerződésben foglaltak szerint.
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR000905202026/1
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςEDE
ΠεριγραφήGeodéziai tevékenység (nagy-, közép- és kisfeszültségű hálózatok, a földre telepített kapcsoló és átalakító berendezések közmű szakági nyilvántartásához szükséges geodéziai munkák ) ellátása E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. területén Kaposvár, Nagykanizsa, Pécs, Szekszárd régió területén nettó 100.000.000 Ft keretösszegben (a továbbiakban: keretmennyiség) azzal, hogy a jelen pontban meghatározott keretmennyiségre a keretmegállapodás szabályai szerint nem vállal lehívási kötelezettséget az Ajánlatkérő. A tervezési területre vonatkozó alaptérkép készítése, alállomási felmérés, hossz-szelvény készítése a tervezett nyomvonalat keresztező nyomvonalas létesítmények keresztszelvényében, meglévő szabadvezeték belógás mérése, ábrázolása, kereszt-szelvény készítése, földrészleten belüli változásokkal összefüggő változási vázrajz készítése és az ezekhez tartozó részfeladatok ellátása a műszaki leírásban és a további közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A szerződés típusa részenként vállalkozási keretmegállapodás. Több nyertes Ajánlattevő esetén százalékos megosztás a szerződésben foglaltak szerint.
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR000905202026/2
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςEEL
ΠεριγραφήGeodéziai tevékenység (nagy-, közép- és kisfeszültségű hálózatok, a földre telepített kapcsoló és átalakító berendezések közmű szakági nyilvántartásához szükséges geodéziai munkák ) ellátása ELMŰ Hálózati Kft. területén Buda, Észak-Pest, Dél-Pest régió területén nettó 100.000.000 Ft keretösszegben (a továbbiakban: keretmennyiség) azzal, hogy a jelen pontban meghatározott keretmennyiségre a keretmegállapodás szabályai szerint nem vállal lehívási kötelezettséget az Ajánlatkérő. A tervezési területre vonatkozó alaptérkép készítése, alállomási felmérés, hossz-szelvény készítése a tervezett nyomvonalat keresztező nyomvonalas létesítmények keresztszelvényében, meglévő szabadvezeték belógás mérése, ábrázolása, kereszt-szelvény készítése, földrészleten belüli változásokkal összefüggő változási vázrajz készítése és az ezekhez tartozó részfeladatok ellátása a műszaki leírásban és a további közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A szerződés típusa részenként vállalkozási keretmegállapodás. Több nyertes Ajánlattevő esetén százalékos megosztás a szerződésben foglaltak szerint.
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR000905202026/3
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EKR000905202026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71355000 Servicios de agrimensura
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: EED
Identificador interno: EKR000905202026/1
Lote: LOT-0002
Título: EDE
Identificador interno: EKR000905202026/2
Lote: LOT-0003
Título: EEL
Identificador interno: EKR000905202026/3
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EKR000905202026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71355000 Maanmittauspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: EED
Sisäinen tunniste: EKR000905202026/1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: EDE
Sisäinen tunniste: EKR000905202026/2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: EEL
Sisäinen tunniste: EKR000905202026/3
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EKR000905202026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71355000 Services d'arpentage
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: EED
Identifiant interne: EKR000905202026/1
Lot: LOT-0002
Titre: EDE
Identifiant interne: EKR000905202026/2
Lot: LOT-0003
Titre: EEL
Identifiant interne: EKR000905202026/3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EKR000905202026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71355000 Geodetske usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: EED
Interna identifikacijska oznaka: EKR000905202026/1
Grupa: LOT-0002
Naslov: EDE
Interna identifikacijska oznaka: EKR000905202026/2
Grupa: LOT-0003
Naslov: EEL
Interna identifikacijska oznaka: EKR000905202026/3
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EKR000905202026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71355000 Földmérési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: EED
Belső azonosító: EKR000905202026/1
Rész: LOT-0002
Cím: EDE
Belső azonosító: EKR000905202026/2
Rész: LOT-0003
Cím: EEL
Belső azonosító: EKR000905202026/3
427920-2026 - Gara
Ungheria – Servizi di misurazione – Geodéziai szolgáltatások áram F kategória
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoEKR000905202026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71355000 Servizi di misurazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloEED
Identificativo internoEKR000905202026/1
LottoLOT-0002
TitoloEDE
Identificativo internoEKR000905202026/2
LottoLOT-0003
TitoloEEL
Identificativo internoEKR000905202026/3
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EKR000905202026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355000 Landmeetkundige diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: EED
Interne identificatiecode: EKR000905202026/1
Perceel: LOT-0002
Titel: EDE
Interne identificatiecode: EKR000905202026/2
Perceel: LOT-0003
Titel: EEL
Interne identificatiecode: EKR000905202026/3
Wewnętrzny identyfikator: EKR000905202026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71355000 Usługi pomiarowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: EED
Wewnętrzny identyfikator: EKR000905202026/1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: EDE
Wewnętrzny identyfikator: EKR000905202026/2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: EEL
Wewnętrzny identyfikator: EKR000905202026/3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71355000 Serviços de levantamento topográfico
427920-2026 - Konkurrensutsättning
Ungern – Mätningstjänster – Geodéziai szolgáltatások áram F kategória
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareEKR000905202026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71355000 Mätningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelEED
Intern identifierareEKR000905202026/1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelEDE
Intern identifierareEKR000905202026/2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelEEL
Intern identifierareEKR000905202026/3