429233-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Ορθοπεδικά μοσχεύματα – IMPLANTY ORTOPEDYCZNE DO ZABIEGÓW ENDOPROTEZOPLASTYKI STAWU BARKOWEGO ORAZ PLASTYKI STAWU KOLANOWGO W PAKIETACH I – II DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςIMPLANTY ORTOPEDYCZNE DO ZABIEGÓW ENDOPROTEZOPLASTYKI STAWU BARKOWEGO ORAZ PLASTYKI STAWU KOLANOWGO W PAKIETACH I – II DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
ΠεριγραφήIMPLANTY ORTOPEDYCZNE DO ZABIEGÓW ENDOPROTEZOPLASTYKI STAWU BARKOWEGO ORAZ PLASTYKI STAWU KOLANOWGO W PAKIETACH I – II DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP-PN-11/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςIMPLANTY ORTOPEDYCZNE DO ZABIEGÓW ENDOPROTEZOPLASTYKI STAWU BARKOWEGO W PAKIECIE I DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
ΠεριγραφήPAKIET I – IMPLANTY ORTOPEDYCZNE DO ZABIEGÓW ENDOPROTEZOPLASTYKI STAWU BARKOWEGO - poz. 1 - 32 (według Części XII A SWZ)
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP-PN-11/2026.I
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςIMPLANTY ORTOPEDYCZNE DO ZABIEGÓW PLASTYKI STAWU KOLANOWEGO W PAKIECIE II DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
ΠεριγραφήPAKIET II - IMPLANTY ORTOPEDYCZNE DO ZABIEGÓW PLASTYKI STAWU KOLANOWEGO - poz. 1 - 27 (według Części XII A SWZ)
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP-PN-11/2026.II
429233-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP-PN-11/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierZP-PN-11/2026.I
LotLOT-0002
Internal identifierZP-PN-11/2026.II
429233-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZP-PN-11/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33183100 Ortopeedilised implantaadid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusZP-PN-11/2026.I
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusZP-PN-11/2026.II
429233-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP-PN-11/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33183100 Implants orthopédiques
Identifiant interneZP-PN-11/2026.I
Identifiant interneZP-PN-11/2026.II
429233-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP-PN-11/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33183100 Ortopedski implantati
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaZP-PN-11/2026.I
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaZP-PN-11/2026.II
429233-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsZP-PN-11/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33183100 Ortopēdiskie implanti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsZP-PN-11/2026.I
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsZP-PN-11/2026.II
429233-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecodeZP-PN-11/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeZP-PN-11/2026.I
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeZP-PN-11/2026.II
429233-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP-PN-11/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33183100 Ortopedické implantáty
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorZP-PN-11/2026.I
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorZP-PN-11/2026.II
429233-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP-PN-11/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareZP-PN-11/2026.I
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareZP-PN-11/2026.II