450463-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα περιβαλλοντικής μηχανικής – Wykonanie opracowania pn. „Program poprawy dostępu do wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi".
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςWykonanie opracowania pn. „Program poprawy dostępu do wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi".
ΠεριγραφήUWAGA, numeracja przeniesiona z SWZ. 2.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowania pn. „Program poprawy dostępu do wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi”. 2.3 Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικόBDG-5.2511.11.2026.JJ
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71313000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα περιβαλλοντικής μηχανικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71311000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για εργασίες πολιτικού μηχανικού, 71620000 Υπηρεσίες αναλύσεων, 79342200 Υπηρεσίες προώθησης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςWykonanie opracowania pn. „Program poprawy dostępu do wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi”.
450463-2026 - Verseny
Lengyelország – Környezetvédelmi mérnöki tanácsadó szolgáltatások – Wykonanie opracowania pn. „Program poprawy dostępu do wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi".
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóBDG-5.2511.11.2026.JJ
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71313000 Környezetvédelmi mérnöki tanácsadó szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71311000 Általános mérnöki tanácsadó szolgáltatások, 71620000 Elemzési szolgáltatások, 79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71313000 Poradenské služby pre oblasť environmentálneho inžinierstva
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71311000 Poradenské služby pre oblasť civilného inžinierstva, 71620000 Analytické služby, 79342200 Propagačné služby
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Krajina: Poľsko
450463-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve svetovanja na področju okoljske tehnike – Wykonanie opracowania pn. „Program poprawy dostępu do wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi".
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorBDG-5.2511.11.2026.JJ
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71313000 Storitve svetovanja na področju okoljske tehnike
Dodatna klasifikacija (cpv): 71311000 Storitve svetovanja pri nizkih gradnjah, 71620000 Storitve analiz, 79342200 Promocijske storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001