451608-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Μηχανήματα κοπής άνθρακα ή βράχων – Najem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek” czterech kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o wytrzymałości na ściskanie min. 90 MPa wraz z wyposażeniem
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςNajem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek” czterech kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o wytrzymałości na ściskanie min. 90 MPa wraz z wyposażeniem
ΠεριγραφήSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικό21/P/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 43122000 Μηχανήματα κοπής άνθρακα ή βράχων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 21/P/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 43122000 Cortadoras y arrancadoras de carbón o roca
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 21/P/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 43122000 Hiilen- tai kallionlouhintakoneet
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 21/P/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 43122000 Haveuses à charbon ou à roche
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 21/P/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 43122000 Coal or rock-cutting machinery
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 21/P/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 43122000 Akmens anglių arba uolienų kirtimo mašinos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 21/P/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 43122000 Ogļu vai iežu skaldīšanas tehnika
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
451608-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Makkinarju għat-tqattiegħ tal-faħam u l-blat – Najem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek” czterech kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o wytrzymałości na ściskanie min. 90 MPa wraz z wyposażeniem
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern21/P/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 43122000 Makkinarju għat-tqattiegħ tal-faħam u l-blat
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 21/P/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 43122000 Steenkoolzaagmachines of steenzaagmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 21/P/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 43122000 Cortadores de carvão ou de rocha
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 21/P/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 43122000 Stroje na rezanie uhlia alebo horniny
5. Časť
Časť: LOT-0001