460690-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Αντιδραστήρια εργαστηρίων – Sprzedaż i dostawę odczynników, sprzedaż i dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 1a i nr 2 do SWZ.
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςSprzedaż i dostawę odczynników, sprzedaż i dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 1a i nr 2 do SWZ.
ΠεριγραφήWymagania techniczne i organizacyjne zgodnie z SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικό47/ZPN/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Αιτιολόγηση για την επιτάχυνση της διαδικασίαςPotrzeba skrócenia terminu składania ofert podyktowana jest koniecznością uniknięcia negatywnych konsekwencji w postaci braku wyboru Wykonawcy przed upływem obowiązujących umów i zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38434000 Αναλυτές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςPakiet 1
ΠεριγραφήDostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą 2 szt. analizatorów koagulologicznych, zgodnie Załącznikiem nr 1a i Załącznikiem 2 do SWZ.
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςPakiet 2
ΠεριγραφήDostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą zintegrowanego analizatora biochemiczno-immunochemicznego i aparatów backup do biochemii i immunochemii, zgodnie Załącznikiem nr 1a i Załącznikiem 2 do SWZ.
460690-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno47/ZPN/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
Clasificación adicional (cpv): 38434000 Analizadores
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloPakiet 1
LoteLOT-0002
TítuloPakiet 2
460690-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste47/ZPN/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Lisäluokitus (cpv): 38434000 Analysaattorit
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiPakiet 1
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiPakiet 2
460690-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka47/ZPN/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
Dodatna klasifikacija (cpv): 38434000 Analizatori
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovPakiet 1
GrupaLOT-0002
NaslovPakiet 2
460690-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító47/ZPN/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
További osztályozás (cpv): 38434000 Analizátorok
5. Rész
RészLOT-0001
CímPakiet 1
RészLOT-0002
CímPakiet 2
460690-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno47/ZPN/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38434000 Analizzatori
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloPakiet 1
LottoLOT-0002
TitoloPakiet 2
460690-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius47/ZPN/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38434000 Analizatoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasPakiet 1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasPakiet 2
460690-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators47/ZPN/26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsPakiet 1
DaļaLOT-0002
NosaukumsPakiet 2
460690-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode47/ZPN/26
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
Aanvullende classificatie (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelPakiet 1
PerceelLOT-0002
TitelPakiet 2
460690-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator47/ZPN/26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38434000 Analizatory
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułPakiet 1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułPakiet 2
460690-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Classificação adicional (cpv): 38434000 Analisadores
460690-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator47/ZPN/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 38434000 Analizatorji
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002
460690-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare47/ZPN/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Ytterligare klassificering (cpv): 38434000 Analysatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002