2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Milieu incidentenbestrijding
Περιγραφή: De gemeentelijke organisaties te weten, gemeente Alphen-Chaam, gemeente Baarle-Nassau en Gilze en Rijen (ABG), gemeente Etten-Leur, gemeente Halderberge, gemeente Moerdijk, gemeente Woensdrecht, gemeente Zundert, hierna te noemen de “aanbestedende dienst” of “opdrachtgever”, zijn voornemens de opdracht voor Milieu-incidentenbestrijding aan te besteden. De verwachte indicatieve jaarlijkse omvang bedraagt gemiddeld € 350.000 exclusief btw. Over een looptijd van vier (4) contractjaren komt dit neer op een totaal van circa € 1.400.000 exclusief btw en prijsindexering. Bovengenoemde omschreven omvang is gebaseerd op historische cijfers over de afgelopen jaren en geven een indicatie van de te verwachten omvang. Echter de toekomstige behoefte binnen de gemeenten is en blijft onvoorspelbaar, omdat het gaat om onverwachte gebeurtenissen die afwijken van standaard bedrijfsactiviteiten en vooraf niet in te schatten te zijn. De aard, omvang en oorzaak van incidenten kunnen dus sterk variëren, wat de omvang onvoorspelbaar maakt. De werkelijke omvang kan lager dan wel hoger zijn dan de hierboven geraamde omvang. Derhalve is de maximale omvang van de volledige opdracht vastgesteld op een geraamde waarde, te weten € 2.000.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst. Dit is exclusief eventuele prijsindexering. Indien binnen de contractduur bovengenoemde omvang wordt bereikt, zal de raamovereenkomst van rechtswege eindigen, tenzij wetgeving toelaat dat de raamovereenkomst (tijdelijk) verlengd of overbrugd mag worden. De grens van de omvang van de overeenkomst staat los van de eventuele looptijd of contractduur
Εσωτερικό αναγνωριστικό: K012466
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Iedere partij die voldoet aan de eisen van het beschrijvend document, kan inschrijven.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90600000 Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Milieu incidentenbestrijding voor 8 gemeenten
Περιγραφή: De gemeentelijke organisaties te weten, gemeente Alphen-Chaam, gemeente Baarle-Nassau en Gilze en Rijen (ABG), gemeente Etten-Leur, gemeente Halderberge, gemeente Moerdijk, gemeente Woensdrecht, gemeente Zundert, hierna te noemen de “aanbestedende dienst” of “opdrachtgever”, zijn voornemens de opdracht voor Milieu-incidentenbestrijding aan te besteden. Zie voor de uitgebreide gegevens het beschrijvend document. De verwachte indicatieve jaarlijkse omvang bedraagt gemiddeld € 350.000 exclusief btw. Over een looptijd van vier (4) contractjaren komt dit neer op een totaal van circa € 1.400.000 exclusief btw en prijsindexering. Bovengenoemde omschreven omvang is gebaseerd op historische cijfers over de afgelopen jaren en geven een indicatie van de te verwachten omvang. Echter de toekomstige behoefte binnen de gemeenten is en blijft onvoorspelbaar, omdat het gaat om onverwachte gebeurtenissen die afwijken van standaard bedrijfsactiviteiten en vooraf niet in te schatten te zijn. De aard, omvang en oorzaak van incidenten kunnen dus sterk variëren, wat de omvang onvoorspelbaar maakt. De werkelijke omvang kan lager dan wel hoger zijn dan de hierboven geraamde omvang. Derhalve is de maximale omvang van de volledige opdracht vastgesteld op een geraamde waarde, te weten € 2.000.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst. Dit is exclusief eventuele prijsindexering.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: De raamovereenkomst heeft een initiële vaste looptijd van twee (2) jaar met als gewenste ingangsdatum 1 oktober 2026.
2. Procedure
Procedure
Title: Milieu incidentenbestrijding
Internal identifier: K012466
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Milieu incidentenbestrijding
Identificador interno: K012466
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Milieu incidentenbestrijding
Sisäinen tunniste: K012466
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Titre: Milieu incidentenbestrijding
Identifiant interne: K012466
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Iedere partij die voldoet aan de eisen van het beschrijvend document, kan inschrijven.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90600000 Services de propreté et d'hygiénisation en milieu urbain ou rural, et services connexes
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Milieu incidentenbestrijding
Aitheantóir inmheánach: K012466
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: Milieu incidentenbestrijding
Interna identifikacijska oznaka: K012466
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90600000 Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Milieu incidentenbestrijding
Belső azonosító: K012466
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90600000 Köztisztasági hulladékszállítási szolgáltatások városi és vidéki területeken és kapcsolódó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: K012466
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Nosaukums: Milieu incidentenbestrijding
Iekšējais identifikators: K012466
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Milieu incidentenbestrijding
Identifikatur intern: K012466
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90600000 Servizzi tat-tindif u s-sanitazzjoni f'żoni urbani u rurali, u s-servizzi relatati
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Titel: Milieu incidentenbestrijding
Interne identificatiecode: K012466
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Milieu incidentenbestrijding
Wewnętrzny identyfikator: K012466
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90600000 Serviços de saneamento e limpeza em áreas urbanas ou rurais, e serviços conexos
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: K012466
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90600000 Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Názov: Milieu incidentenbestrijding
Interný identifikátor: K012466
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90600000 Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: K012466
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90600000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1