463023-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες εκχιονισμού – „Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie województwa mazowieckiego, w sezonie zimowym 2026/2027, z podziałem na 24 części” – nr postępowania 093/26
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος„Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie województwa mazowieckiego, w sezonie zimowym 2026/2027, z podziałem na 24 części” – nr postępowania 093/26
Περιγραφή1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie świadczenia usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie województwa mazowieckiego, w sezonie zimowym 2026/2027, z podziałem na 24 części: 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 24 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę na daną część zamówienia. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP do wartości 13 989 044,99 zł netto, w tym: - kwota dla Część 1 wynosi 1 498 393,96 zł netto - kwota dla Część 2 wynosi 160 266,62 zł netto - kwota dla Część 3 wynosi 185 065,06 zł netto - kwota dla Część 4 wynosi 181 923,66 zł netto - kwota dla Część 5 wynosi 512 794,36 zł netto - kwota dla Część 6 wynosi 379 367,86 zł netto - kwota dla Część 7 wynosi 439 427,30 zł netto - kwota dla Część 8 wynosi 416 274,34 zł netto - kwota dla Część 9 wynosi 491 137,34 zł netto - kwota dla Część 10 wynosi 379 931,02 zł netto - kwota dla Część 11 wynosi 762 204,72 zł netto - kwota dla Część 12 wynosi 989 007,84 zł netto - kwota dla Część 13 wynosi 481 056,89 zł netto - kwota dla Część 14 wynosi 1 459 648,43 zł netto - kwota dla Część 15 wynosi 948 513,72 zł netto - kwota dla Część 16 wynosi 387 211,01 zł netto - kwota dla Część 17 wynosi 514 075,25 zł netto - kwota dla Część 18 wynosi 365 432,74 zł netto - kwota dla Część 19 wynosi 273 549,31 zł netto - kwota dla Część 20 wynosi 687 107,43 zł netto - kwota dla Część 21 wynosi 548 943,34 zł netto - kwota dla Część 22 wynosi 583 132,00 zł netto - kwota dla Część 23 wynosi 768 871,60 zł netto - kwota dla Część 24 wynosi 575 709,20 zł netto W ramach zamówienia podobnego przewiduje się świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich, dróg rowerowych, dróg pieszo – rowerowych, dróg serwisowych, węzłów na terenie województwa mazowieckiego oraz na drogach, które mogą zostać przekazane w zarządzanie Zamawiającego. 4. Zamawiający przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji. W ramach przedmiotu umowy Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji polegającej na zwiększeniu ilości usług objętych kosztorysem ofertowym na terenie Obwodu Drogowego objętego daną częścią, jednak nie więcej niż 30% maksymalnej zakładanej ilości kilometrów/ ilości godzin/ ilości m3 świadczenia usług zimowego utrzymania dróg. Maksymalny zakres przedmiotu zamówienia może zostać zwiększony do 30% długości dróg objętych daną częścią zamówienia lecz nie więcej niż 30% ogólnej wartości kosztorysu ofertowego. Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji w przypadkach: 1) zamian kategorii drogi, długości drogi związanej z przejęciem od innego zarządcy drogi. 2) zmiany przebiegu dróg lub trwających przebudów / rozbudów/ budów dróg/ dróg rowerowych/ dróg pieszo – rowerowych/ dróg serwisowych/ węzłów drogowych w trakcie trwania umowy – długość dróg do zimowego utrzymania i pozimowego sprzątania może ulec zmianie. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. Zamawiający podejmie decyzję co do możliwości i woli skorzystania z zastrzeżonego prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem. Zastrzega się, iż zakres opcjonalny zamówienia objęty prawem opcji nie stanowi zobowiązania umownego (w tym finansowego) Zamawiającego zaciąganego w momencie zawarcia Umowy, a przewidywany zakres opcjonalny zamówienia nie jest gwarantowany do realizacji. Niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie objętym „prawem opcji” nie wymaga podania uzasadnienia. Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze z tytułu dostarczenia mniejszej ilości usług niż określone w „prawie opcji”. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca nie może domagać się jego realizacji, jak również Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji. Realizacja (uruchomienie) prawa opcji dokonywana jest poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy pisma określającego zakres usługi z wyprzedzeniem min. 48 godzin. Realizacja (uruchomienie) prawa opcji (zakresu opcjonalnego zamówienia usługi) nie stanowi zmiany warunków zawartej umowy i nie wymaga zawarcia aneksu do dotychczasowej umowy. 5. Stosownie do art. 95 ust. 1 p.z.p. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320), - osób wykonujących czynności zimowego utrzymania dróg wojewódzkich. 6. Wykonawca, na czas wykonywania prac objętych umową tj. na okres 6 miesięcy od dnia podpisania umowy - zawrze umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Minimalna suma gwarancyjna wymagana dla ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej – 500 000,00 zł. 7. Wymagany termin realizacji Zamówienia: 6 miesięcy od dnia podpisania umowy. Termin wykonania usług w ramach prawa opcji - 6 miesięcy od dnia podpisania umowy
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90620000 Υπηρεσίες εκχιονισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90630000 Υπηρεσίες καθαρισμού από τον πάγο, 90611000 Υπηρεσίες οδοκαθαρισμού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςCZĘŚĆ 1 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock, Obwód Drogowy w Gostynin, Sanniki, Bielsk.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 1 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock, Obwód Drogowy w Gostynin, Sanniki, Bielsk.
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςCZĘŚĆ 2 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ciechanów, Obwód Drogowy Grudusk.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 2 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ciechanów, Obwód Drogowy Grudusk.
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςCZĘŚĆ 3 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ciechanów, Obwód Drogowy Żuromin.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 3 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ciechanów, Obwód Drogowy Żuromin.
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςCZĘŚĆ 4 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ciechanów, Obwód Drogowy Ciechanów.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 4 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ciechanów, Obwód Drogowy Ciechanów.
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςCZĘŚĆ 5 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwód Drogowy Grodzisk Mazowiecki.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 5 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwód Drogowy Grodzisk Mazowiecki.
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςCZĘŚĆ 6 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwód Drogowy Łazy.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 6 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwód Drogowy Łazy.
ΠαρτίδαLOT-0008
ΤίτλοςCZĘŚĆ 7 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwód Drogowy Pruszków.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 7 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwód Drogowy Pruszków.
ΠαρτίδαLOT-0009
ΤίτλοςCZĘŚĆ 8 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka, Obwód Drogowy Myszyniec.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 8 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka, Obwód Drogowy Myszyniec.
ΠαρτίδαLOT-0010
ΤίτλοςCZĘŚĆ 9 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka, Obwód Drogowy w Krasnosielc.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 9 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka, Obwód Drogowy w Krasnosielc.
ΠαρτίδαLOT-0011
ΤίτλοςCZĘŚĆ 10 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka, Obwód Drogowy Czerwin.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 10 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka, Obwód Drogowy Czerwin.
ΠαρτίδαLOT-0012
ΤίτλοςCZĘŚĆ 11 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Wołomin Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Nasielsk.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 11 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Wołomin Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Nasielsk.
ΠαρτίδαLOT-0013
ΤίτλοςCZĘŚĆ 12 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Nowy Dwór Maz. Nr 1.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 12 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Nowy Dwór Maz. Nr 1.
ΠαρτίδαLOT-0014
ΤίτλοςCZĘŚĆ 13 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Nowy Dwór Maz. Nr 2.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 13 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Nowy Dwór Maz. Nr 2.
ΠαρτίδαLOT-0015
ΤίτλοςCZĘŚĆ 14 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Wołomin.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 14 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Wołomin.
ΠαρτίδαLOT-0016
ΤίτλοςCZĘŚĆ 15 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu drogi wojewódzkiej na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Radzymin z siedzibą w Wołominie.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 15 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu drogi wojewódzkiej na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Maz., Obwód Drogowy Radzymin z siedzibą w Wołominie.
ΠαρτίδαLOT-0017
ΤίτλοςCZĘŚĆ 16 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce, Obwód Drogowy Węgrów.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 16 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce, Obwód Drogowy Węgrów.
ΠαρτίδαLOT-0018
ΤίτλοςCZĘŚĆ 17 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce, Obwód Drogowy Kosów Lacki.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 17 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce, Obwód Drogowy Kosów Lacki.
ΠαρτίδαLOT-0019
ΤίτλοςCZĘŚĆ 18 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce, Obwód Drogowy Siedlce Nr 1.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 18 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce, Obwód Drogowy Siedlce Nr 1.
ΠαρτίδαLOT-0020
ΤίτλοςCZĘŚĆ 19 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce, Obwód Drogowy Siedlce Nr 2.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 19 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce, Obwód Drogowy Siedlce Nr 2.
ΠαρτίδαLOT-0021
ΤίτλοςCZĘŚĆ 20 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Radom, Obwód Drogowy Radom, Lipsko.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 20 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Radom, Obwód Drogowy Radom, Lipsko.
ΠαρτίδαLOT-0022
ΤίτλοςCZĘŚĆ 21 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Radom, Obwód Drogowy Potworów, Nowe Miasto n/Pilicą.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 21 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Radom, Obwód Drogowy Potworów, Nowe Miasto n/Pilicą.
ΠαρτίδαLOT-0023
ΤίτλοςCZĘŚĆ 22 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Otwock - Piaseczno, Obwód Drogowy Otwock.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 22 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Otwock - Piaseczno, Obwód Drogowy Otwock.
ΠαρτίδαLOT-0024
ΤίτλοςCZĘŚĆ 23 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Otwock - Piaseczno, Obwód Drogowy Piaseczno, Tarczyn z siedzibą w Łazach.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 23 – świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Otwock - Piaseczno, Obwód Drogowy Piaseczno, Tarczyn z siedzibą w Łazach.
ΠαρτίδαLOT-0025
ΤίτλοςCZĘŚĆ 24 - świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Garwolin, Obwód Drogowy Maciejowice, Warka.
ΠεριγραφήCZĘŚĆ 24 - świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Drogowego Garwolin, Obwód Drogowy Maciejowice, Warka.
463023-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Aicmiú breise (cpv): 90630000 Ice-clearing services, 90611000 Street-cleaning services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
LuchtógLOT-0007
LuchtógLOT-0008
LuchtógLOT-0009
LuchtógLOT-0010
LuchtógLOT-0011
LuchtógLOT-0012
LuchtógLOT-0013
LuchtógLOT-0014
LuchtógLOT-0015
LuchtógLOT-0016
LuchtógLOT-0017
LuchtógLOT-0018
LuchtógLOT-0019
LuchtógLOT-0020
LuchtógLOT-0021
LuchtógLOT-0022
LuchtógLOT-0023
LuchtógLOT-0024
LuchtógLOT-0025
463023-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90620000 Servizi di sgombero neve
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90630000 Servizi di lotta contro il gelo, 90611000 Servizi di pulizia stradale
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
LottoLOT-0004
LottoLOT-0005
LottoLOT-0007
LottoLOT-0008
LottoLOT-0009
LottoLOT-0010
LottoLOT-0011
LottoLOT-0012
LottoLOT-0013
LottoLOT-0014
LottoLOT-0015
LottoLOT-0016
LottoLOT-0017
LottoLOT-0018
LottoLOT-0019
LottoLOT-0020
LottoLOT-0021
LottoLOT-0022
LottoLOT-0023
LottoLOT-0024
LottoLOT-0025
463023-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90620000 Sneeuwruimingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90630000 IJsbestrijdingsdiensten, 90611000 Straatreinigingsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
PerceelLOT-0002
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
PerceelLOT-0005
PerceelLOT-0007
PerceelLOT-0008
PerceelLOT-0009
PerceelLOT-0010
PerceelLOT-0011
PerceelLOT-0012
PerceelLOT-0013
PerceelLOT-0014
PerceelLOT-0015
PerceelLOT-0016
PerceelLOT-0017
PerceelLOT-0018
PerceelLOT-0019
PerceelLOT-0020
PerceelLOT-0021
PerceelLOT-0022
PerceelLOT-0023
PerceelLOT-0024
PerceelLOT-0025
463023-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90620000 Serviços de limpeza de neve
Classificação adicional (cpv): 90630000 Serviços de limpeza de gelo, 90611000 Serviços de limpeza de ruas
5. Lote
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
LoteLOT-0007
LoteLOT-0008
LoteLOT-0009
LoteLOT-0010
LoteLOT-0011
LoteLOT-0012
LoteLOT-0013
LoteLOT-0014
LoteLOT-0015
LoteLOT-0016
LoteLOT-0017
LoteLOT-0018
LoteLOT-0019
LoteLOT-0020
LoteLOT-0021
LoteLOT-0022
LoteLOT-0023
LoteLOT-0024
LoteLOT-0025