471019-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα – Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska oraz utworzenie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςŚwiadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska oraz utworzenie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
ΠεριγραφήPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (niesegregowanych i segregowanych) z nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska a także utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne b) wyposażenie mieszkańców w worki do selektywnej zbiórki odpadów c) przygotowanie i dostarczenie harmonogramów odbioru odpadów komunalnych d) wykonywanie sprawozdawczości e) na czas realizacji zamówienia zorganizowanie Biura Obsługi Systemu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi e) wygenerowanie i dystrybucję kodów kreskowych wśród właścicieli nieruchomości. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Zamawiający odstąpił od podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową realizację usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz utworzenie i obsługę PSZOK, które stanowią funkcjonalnie powiązaną całość. Realizacja zamówienia przez jednego wykonawcę zapewni jednolity system odbioru odpadów, obsługi mieszkańców oraz jednoznaczną odpowiedzialność za prawidłową realizację obowiązków. Podział zamówienia na części powodowałby konieczność koordynacji kilku wykonawców, zwiększenie kosztów nadzoru oraz ryzyko sporów dotyczących odpowiedzialności za realizację poszczególnych zadań.
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP.271.16.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90511200 Υπηρεσίες αποκομιδής οικιακών απορριμμάτων, 90511300 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων από υπαίθρια δοχεία, 90511000 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων, 90512000 Υπηρεσίες μεταφοράς απορριμμάτων, 90513100 Υπηρεσίες διάθεσης οικιακών απορριμμάτων, 90514000 Υπηρεσίες ανακύκλωσης απορριμμάτων, 90533000 Υπηρεσίες διαχείρισης χώρου απόρριψης μπαζών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΠεριγραφήPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (niesegregowanych i segregowanych) z nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska a także utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne b) wyposażenie mieszkańców w worki do selektywnej zbiórki odpadów c) przygotowanie i dostarczenie harmonogramów odbioru odpadów komunalnych d) wykonywanie sprawozdawczości e) na czas realizacji zamówienia zorganizowanie Biura Obsługi Systemu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi e) wygenerowanie i dystrybucję kodów kreskowych wśród właścicieli nieruchomości.
471019-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP.271.16.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511200 Household-refuse collection services, 90511300 Litter collection services, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
LotLOT-0001
471019-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZP.271.16.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90511200 Majapidamisjäätmete kogumisteenused, 90511300 Prahikogumisteenused, 90511000 Jäätmekogumisteenused, 90512000 Jäätmeveoteenused, 90513100 Majapidamisjäätmete kõrvaldusteenused, 90514000 Jäätmete taaskasutusteenused, 90533000 Ulaprügila haldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.271.16.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90511200 Services de collecte des ordures ménagères, 90511300 Services de collecte des déchets sauvages, 90511000 Services de collecte des ordures, 90512000 Services de transport des ordures ménagères, 90513100 Services d'élimination des ordures ménagères, 90514000 Services de recyclage des ordures ménagères, 90533000 Services de gestion de décharges
Lot: LOT-0001
471019-2026 - Gara
Polonia – Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici – Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska oraz utworzenie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP.271.16.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90511200 Servizi di raccolta di rifiuti domestici, 90511300 Servizi di raccolta dell'immondizia, 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti, 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti, 90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici, 90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti, 90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
5. Lotto
LottoLOT-0001