2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Rozbudowa DP 5347W – ul. Żeromskiego oraz DP 5321W – ul. Czachowskiego w Radomiu w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa DP 5347W – ul. Żeromskiego oraz DP 5321W – ul. Czachowskiego w Radomiu w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Zamówienie obejmuje: - roboty brukarskie (ustawienie krawężnika i obrzeży, ułożenie chodnika), - roboty bitumiczne (wykonanie drogi dla rowerów), - wykonanie warstwy z mieszanki C1,5/2<4 MPa, - roboty wykończeniowe (regulację studni kanalizacyjnych i teletechnicznych, zasuw, renowację zieleńców), - roboty związane z wykonaniem oświetlenia ulicy, - roboty sanitarne i wodociągowe.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZ.2603.65.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233222 Κατασκευαστικές εργασίες για έργα οδοστρωσίας και ασφαλτόστρωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45311100 Εργασίες ηλεκτρικής καλωδίωσης, 45316110 Εγκατάσταση εξοπλισμού φωτισμού οδών, 45232410 Έργα σε υπονόμους, 45233000 Κατασκευαστικά έργα, έργα θεμελίωσης και επιφανειακά έργα σε αυτοκινητοδρόμους και οδούς, 45112710 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για χώρους πρασίνου, 45231300 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς ύδρευσης και αποχέτευσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Rozbudowa DDP 5347W – ul. Żeromskiego oraz DP 5321W – ul. Czachowskiego w Radomiu w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”.
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa DP 5347W – ul. Żeromskiego oraz DP 5321W – ul. Czachowskiego w Radomiu w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Zamówienie obejmuje: - roboty brukarskie (ustawienie krawężnika i obrzeży, ułożenie chodnika), - roboty bitumiczne (wykonanie drogi dla rowerów), - wykonanie warstwy z mieszanki C1,5/2<4 MPa, - roboty wykończeniowe (regulację studni kanalizacyjnych i teletechnicznych, zasuw, renowację zieleńców), - roboty związane z wykonaniem oświetlenia ulicy, - roboty sanitarne i wodociągowe. Zakres zamówienia: - rozebranie krawężników betonowych lub kamiennych - 502 mb; - ustawienie krawężników betonowych - 600 mb; - wykonanie drogi dla rowerów - 1 342,50 m2; - rozebranie nawierzchni z płyt drogowych i trylinki - 2 623,50 m2; - wykonanie chodnika z kostki betonowej - 1 000 m2; - układanie kabla YAKY 4x35 mm2 - 75 m; - wykonanie rurociągu PE 100 RC SDR11 śr 315 mm - 373 m.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZ.2603.65.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233222 Paving and asphalting works
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 45311100 Electrical wiring work, 45316110 Installation of road lighting equipment, 45232410 Sewerage work, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45112710 Landscaping work for green areas, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0001
476200-2026 - Licitación
Polonia – Trabajos de pavimentación y asfaltado – Rozbudowa DP 5347W – ul. Żeromskiego oraz DP 5321W – ul. Czachowskiego w Radomiu w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZ.2603.65.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45233222 Trabajos de pavimentación y asfaltado
Clasificación adicional (cpv): 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45311100 Trabajos de cableado eléctrico, 45316110 Instalación de equipo de alumbrado para carreteras, 45232410 Obras de saneamiento, 45233000 Trabajos de construcción, cimentación y pavimentación de autopistas y carreteras, 45112710 Trabajos de paisajismo en zonas verdes, 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales
5. Lote
LoteLOT-0001
476200-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDZ.2603.65.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233222 Sillutus- ja asfalteerimistööd
Täiendav liigitus (cpv): 45310000 Elektripaigaldustööd, 45311100 Elektrijuhtmete paigaldustööd, 45316110 Teedevalgustuse paigaldamine, 45232410 Kanalisatsioonitööd, 45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd, 45112710 Haljasalade maastikukujundustööd, 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
476200-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDZ.2603.65.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233222 Katukiveys- ja asfaltointityöt
Lisäluokitus (cpv): 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 45311100 Sähköjohtotyöt, 45316110 Katuvalojen asennustyöt, 45232410 Viemäröintityö, 45233000 Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt, 45112710 Viheralueiden maisemarakennustyöt, 45231300 Vesi- ja viemäriputkien rakennustyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZ.2603.65.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233222 Travaux de pavage et de resurfaçage de chaussées
Nomenclature complémentaire (cpv): 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45311100 Travaux de câblage électrique, 45316110 Installation de matériel d'éclairage public, 45232410 Travaux d'assainissement, 45233000 Travaux de construction, de fondation et de revêtement d'autoroutes, de routes, 45112710 Travaux d'aménagement paysager d'espaces verts, 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance
476200-2026 - Nadmetanje
Poljska – Radovi na kolničkom zastoru i asfaltiranju – Rozbudowa DP 5347W – ul. Żeromskiego oraz DP 5321W – ul. Czachowskiego w Radomiu w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDZ.2603.65.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233222 Radovi na kolničkom zastoru i asfaltiranju
Dodatna klasifikacija (cpv): 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45311100 Radovi električnog ožičenja, 45316110 Instalacija cestovne rasvjete, 45232410 Radovi na kanalizacijskoj mreži, 45233000 Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta, 45112710 Radovi krajobraznog uređenja zelenih površina, 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DZ.2603.65.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233222 Lavori di lastricatura e asfaltatura
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45311100 Lavori di cablaggio elettrico, 45316110 Installazione di impianti di illuminazione stradale, 45232410 Lavori su reti fognarie, 45233000 Lavori di costruzione, di fondazione e di superficie per autostrade e strade, 45112710 Lavori di architettura paesaggistica per aree verdi, 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZ.2603.65.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233222 Grindimo ir asfalto klojimo darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45311100 Elektros laidų tiesimo darbai, 45316110 Kelių apšvietimo įrenginių montavimas, 45232410 Kanalizacijos darbai, 45233000 Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai, 45112710 Kraštovaizdžio darbai žaliosiose zonose, 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
476200-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDZ.2603.65.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233222 Xogħol ta' pavimentar u asfaltar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45311100 Xogħol tat-tqegħid tal-wires elettriċi, 45316110 Stallazzjoni tat-tagħmir ta’ l-illuminazzjoni tat-toroq, 45232410 Xogħol għad-drenaġġi, 45233000 Kostruzzjoni, pedamenti u xogħol tal-wiċċ għal toroq u toroq ewlenija, 45112710 Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ għal żoni ħodor, 45231300 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-pajpijiet ta’ l-ilma u tad-drenaġġ
5. Lott
LottLOT-0001
476200-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania – Rozbudowa DP 5347W – ul. Żeromskiego oraz DP 5321W – ul. Czachowskiego w Radomiu w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikatorDZ.2603.65.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311100 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego, 45316110 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego, 45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej, 45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg, 45112710 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych, 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
476200-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45233222 Obras de pavimentação e asfaltagem
Classificação adicional (cpv): 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45311100 Instalação de fios eléctricos, 45316110 Instalação de dispositivos para iluminação de estradas, 45232410 Obras de construção de sistemas colectores, 45233000 Construção, fundação e pavimentação de vias rápidas e estradas, 45112710 Trabalhos de paisagismo em áreas verdes, 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais
476200-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZ.2603.65.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233222 Lucrări de pavare şi de asfaltare
Clasificare suplimentară (cpv): 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45311100 Lucrări de cablare electrică, 45316110 Instalare de echipament de iluminare stradală, 45232410 Lucrări de asanare, 45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor, 45112710 Lucrări de arhitectură peisagistică a spaţiilor verzi, 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă
LotLOT-0001