479213-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Εξοπλισμός παιδικής χαράς – Przebudowa i doposażenie placu zabaw Żłobka nr 20 przy ul. Wilczej 27A w ramach projektu inwestycyjnego
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά - Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςPrzebudowa i doposażenie placu zabaw Żłobka nr 20 przy ul. Wilczej 27A w ramach projektu inwestycyjnego
ΠεριγραφήPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa i doposażenie placu zabaw Żłobka nr 20 przy ul. Wilczej 27A w ramach projektu inwestycyjnego pn. Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy. Celem projektu jest podniesienie jakości opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 świadczonej przez żłobki. Celem szczegółowym jest poprawa warunków rozwoju i bezpieczeństwa dzieci w wieku żłobkowym poprzez modernizację oraz wzbogacenie infrastruktury placów zabaw. Projekt zakłada dostosowanie przestrzeni do potrzeb najmłodszych, uwzględniając współczesne standardy bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz estetyki. Celem szczegółowym jest również wspieranie rozwoju fizycznego, społecznego i emocjonalnego dzieci poprzez tworzenie nowoczesnych, bezpiecznych i wielofunkcyjnych stref aktywności, które w sposób kreatywny zachęcają dzieci do zabawy oraz interakcji z rówieśnikami.
Εσωτερικό αναγνωριστικόZZ-IA-ZP.26.14.2026.AKA
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37535200 Εξοπλισμός παιδικής χαράς
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 43325000 Εξοπλισμός πάρκων και παιδικής χαράς, 45112723 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για παιχνιδιότοπους, 45112710 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για χώρους πρασίνου, 45233200 Διάφορες εργασίες επικάλυψης του οδοστρώματος
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa i doposażenie placu zabaw Żłobka nr 20 przy ul. Wilczej 27A w ramach projektu inwestycyjnego pn. Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy.
Περιγραφή1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i doposażenie placu zabaw Żłobka nr 20 przy ul. Wilczej 27A w ramach projektu inwestycyjnego pn. Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy. Celem projektu jest podniesienie jakości opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 świadczonej przez żłobki. Celem szczegółowym jest poprawa warunków rozwoju i bezpieczeństwa dzieci w wieku żłobkowym poprzez modernizację oraz wzbogacenie infrastruktury placów zabaw. Projekt zakłada dostosowanie przestrzeni do potrzeb najmłodszych, uwzględniając współczesne standardy bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz estetyki. Celem szczegółowym jest również wspieranie rozwoju fizycznego, społecznego i emocjonalnego dzieci poprzez tworzenie nowoczesnych, bezpiecznych i wielofunkcyjnych stref aktywności, które w sposób kreatywny zachęcają dzieci do zabawy oraz interakcji z rówieśnikami. 2. Wspólny słownik zamówień: 37535200-9 Wyposażenie placów zabaw 43325000-7 Wyposażenie parków i placów zabaw 45112723-9 Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw 45112710-5 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych 45233200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni 3. Wykonawca zobowiązany jest wykonać wszystkie prace, czynności, które szczegółowo zostały określone w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, w szczególności: – Opisem Przedmiotu Zamówienia zwanym dalej OPZ - stanowiący załącznik nr 11 do SWZ – Projektowanych Postanowieniach Umownych (dalej PPU) - stanowiących Załącznik nr 12 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę gwarancji jakości i rękojmi na okres co najmniej: (3 lat) 36 miesięcy od daty odbioru przedmiotu. Wszelkie przeglądy i obowiązkowe konserwacje w okresie gwarancji jakości wykonywane są przez Wykonawcę w ramach wynagrodzenia za realizację przedmiotu umowy. Okres gwarancji jakości i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert. 5. Uwzględnienie w opisie przedmiotu zamówienia dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników. Kryteria dostępności dla osób niepełnosprawnych ruchowo nie zostały uwzględnione z uwagi na poniższe uzasadnienie: placówka objęta przedmiotem zamówienia nie jest dostosowana do potrzeb dzieci niepełnosprawnych ruchowo lub wymagających szczególnej opieki z uwagi na dysfunkcje ruchowe. Opis przedmiotu zamówienia uwzględnia kryteria dostępności z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników w szczególności uwzględniając wymóg wykonania naturalnego, edukacyjnego placu zabaw, wykorzystującego naturalne ukształtowanie terenu, roślinność oraz z zastosowaniem materiałów naturalnych: 1) wymagania dla strefy wejściowej na plac zabaw - jeśli plac zabaw jest ogrodzony, bramka / furtka wejściowa na plac zabaw ma mieć szerokość min. 90 cm, 2) przy wejściu / wejściach na plac zabaw – montaż tablic informacyjnych z regulaminem placu zabaw, danymi kontaktowymi zarządcy oraz najważniejszymi informacjami, 3) wymagania dla nawierzchni: ciągi piesze o równej, utwardzonej nawierzchni o właściwościach antypoślizgowych, 4) wymagania dla wyposażenia placu zabaw: a) wymagany jest dobór elementów wyposażenia służących wszystkim użytkownikom placu zabaw, z uwzględnieniem ich wieku, możliwości i stopnia sprawności, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo oraz możliwość różnorodnej zabawy, b) zapewnienie odpowiedniej strefy bezpieczeństwa dla każdego z urządzeń: granicę obszaru, na którym powinna znajdować się nawierzchnia bezpieczna i która zależy od wysokości potencjalnego upadku, czyli od wysokości, na jakiej mogą bawić się dzieci, c) zapewnienie elementów wyposażenia i urządzeń terenowych z materiałów przyjaznych dla użytkowników i pozbawionych ostrych krawędzi (w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom przestrzeni), d) montaż miejsc odpoczynku na siedząco, e) zastosowanie urządzeń i elementów wyposażenia zachęcających do różnych form aktywności (zabawy ruchowe, społeczne, kreatywne, konstrukcyjne i inne), f) montaż elementów wyposażenia oddziałujących na różne zmysły i pozwalających na zabawę niezależnie od wieku i stopnia sprawności, g) zadaszenie (lub osłonięcie w inny sposób przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi) części stref zabaw (w szczególności stref dla najmłodszych dzieci), h) zastosowanie różnorodnych form miejsc odpoczynku w granicach jednego placu zabaw.
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233200 Διάφορες εργασίες επικάλυψης του οδοστρώματος, 45112723 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για παιχνιδιότοπους, 45112710 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για χώρους πρασίνου
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZZ-IA-ZP.26.14.2026.AKA
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 37535200 Équipements pour terrain de jeux
Nomenclature complémentaire (cpv): 43325000 Équipement de parcs et de terrains de jeux, 45112723 Travaux d'aménagement paysager de terrains de jeux, 45112710 Travaux d'aménagement paysager d'espaces verts, 45233200 Travaux de revêtement divers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233200 Travaux de revêtement divers, 45112723 Travaux d'aménagement paysager de terrains de jeux, 45112710 Travaux d'aménagement paysager d'espaces verts
479213-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba - Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZZ-IA-ZP.26.14.2026.AKA
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 37535200 Oprema za dječja igrališta
Dodatna klasifikacija (cpv): 43325000 Oprema za parkove i dječja igrališta, 45112723 Radovi krajobraznog uređenja igrališta, 45112710 Radovi krajobraznog uređenja zelenih površina, 45233200 Različiti radovi na površinskom sloju
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233200 Različiti radovi na površinskom sloju, 45112723 Radovi krajobraznog uređenja igrališta, 45112710 Radovi krajobraznog uređenja zelenih površina
479213-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsZZ-IA-ZP.26.14.2026.AKA
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Līguma papildveidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 37535200 Spēļu laukumu aprīkojums
Papildu klasifikācija (cpv): 43325000 Parku un spēļu laukumu aprīkojums, 45112723 Rotaļu laukumu ainavas veidošana, 45112710 Zaļo zonu ainavas veidošana, 45233200 Dažādi ceļu seguma būvdarbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 45233200 Dažādi ceļu seguma būvdarbi, 45112723 Rotaļu laukumu ainavas veidošana, 45112710 Zaļo zonu ainavas veidošana
479213-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen - Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeZZ-IA-ZP.26.14.2026.AKA
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen, 45112723 Landschappelijk ontwerp voor speelterreinen, 45112710 Landschappelijk ontwerp voor groenzones, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45112723 Landschappelijk ontwerp voor speelterreinen, 45112710 Landschappelijk ontwerp voor groenzones