See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Antimycotica
Περιγραφή: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van antimycotica voor een periode van één jaar en driemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens één jaar.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP0SQ-311/6175/2026/028
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Fluconazole caps
Περιγραφή: Fluconazole caps
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/028_1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Itraconazole co
Περιγραφή: Itraconazole co
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/028_2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Voriconazole co
Περιγραφή: Voriconazole co
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/028_3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Fluconazole IV
Περιγραφή: Fluconazole IV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/028_4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Voriconazole IV
Περιγραφή: Voriconazole IV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/028_5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Anidulafungine IV
Περιγραφή: Anidulafungine IV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/028_6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Caspofungine IV
Περιγραφή: Caspofungine IV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/028_7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Nystatine suspensie
Περιγραφή: Nystatine suspensie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/028_8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Posaconazol co
Περιγραφή: Posaconazol co
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/028_9
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Place of performance
Postal address: Briekestraat 12
Town: Ieper
Postcode: 8900
Country subdivision (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Antimycotica
Identificador interno: PPP0SQ-311/6175/2026/028
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Fluconazole caps
Descripción: Fluconazole caps
Identificador interno: 2026/028_1
Lote: LOT-0002
Título: Itraconazole co
Descripción: Itraconazole co
Identificador interno: 2026/028_2
Lote: LOT-0003
Título: Voriconazole co
Descripción: Voriconazole co
Identificador interno: 2026/028_3
Lote: LOT-0004
Título: Fluconazole IV
Descripción: Fluconazole IV
Identificador interno: 2026/028_4
Lote: LOT-0005
Título: Voriconazole IV
Descripción: Voriconazole IV
Identificador interno: 2026/028_5
Lote: LOT-0006
Título: Anidulafungine IV
Descripción: Anidulafungine IV
Identificador interno: 2026/028_6
Lote: LOT-0007
Título: Caspofungine IV
Descripción: Caspofungine IV
Identificador interno: 2026/028_7
Lote: LOT-0008
Título: Nystatine suspensie
Descripción: Nystatine suspensie
Identificador interno: 2026/028_8
Lote: LOT-0009
Título: Posaconazol co
Descripción: Posaconazol co
Identificador interno: 2026/028_9
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: Briekestraat 12
Linn: Ieper
Sihtnumber: 8900
Riik – jaotus (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Antimycotica
Sisäinen tunniste: PPP0SQ-311/6175/2026/028
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Fluconazole caps
Kuvaus: Fluconazole caps
Sisäinen tunniste: 2026/028_1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Itraconazole co
Kuvaus: Itraconazole co
Sisäinen tunniste: 2026/028_2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Voriconazole co
Kuvaus: Voriconazole co
Sisäinen tunniste: 2026/028_3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Fluconazole IV
Kuvaus: Fluconazole IV
Sisäinen tunniste: 2026/028_4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Voriconazole IV
Kuvaus: Voriconazole IV
Sisäinen tunniste: 2026/028_5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Anidulafungine IV
Kuvaus: Anidulafungine IV
Sisäinen tunniste: 2026/028_6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Caspofungine IV
Kuvaus: Caspofungine IV
Sisäinen tunniste: 2026/028_7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Nystatine suspensie
Kuvaus: Nystatine suspensie
Sisäinen tunniste: 2026/028_8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Posaconazol co
Kuvaus: Posaconazol co
Sisäinen tunniste: 2026/028_9
2. Procédure
Procédure
Titre: Antimycotica
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Fluconazole caps
Description: Fluconazole caps
Identifiant interne: 2026/028_1
Lot: LOT-0002
Titre: Itraconazole co
Description: Itraconazole co
Identifiant interne: 2026/028_2
Lot: LOT-0003
Titre: Voriconazole co
Description: Voriconazole co
Identifiant interne: 2026/028_3
Lot: LOT-0004
Titre: Fluconazole IV
Description: Fluconazole IV
Identifiant interne: 2026/028_4
Lot: LOT-0005
Titre: Voriconazole IV
Description: Voriconazole IV
Identifiant interne: 2026/028_5
Lot: LOT-0006
Titre: Anidulafungine IV
Description: Anidulafungine IV
Identifiant interne: 2026/028_6
Lot: LOT-0007
Titre: Caspofungine IV
Description: Caspofungine IV
Identifiant interne: 2026/028_7
Lot: LOT-0008
Titre: Nystatine suspensie
Description: Nystatine suspensie
Identifiant interne: 2026/028_8
Lot: LOT-0009
Titre: Posaconazol co
Description: Posaconazol co
Identifiant interne: 2026/028_9
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: Briekestraat 12
Baile: Ieper
Cód poist: 8900
Foroinn tíre (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
A teljesítés helye
Postacím: Briekestraat 12
Város: Ieper
Irányítószám: 8900
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Antimycotica
Vidaus identifikatorius: PPP0SQ-311/6175/2026/028
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Fluconazole caps
Aprašymas: Fluconazole caps
Vidaus identifikatorius: 2026/028_1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Itraconazole co
Aprašymas: Itraconazole co
Vidaus identifikatorius: 2026/028_2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Voriconazole co
Aprašymas: Voriconazole co
Vidaus identifikatorius: 2026/028_3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Fluconazole IV
Aprašymas: Fluconazole IV
Vidaus identifikatorius: 2026/028_4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Voriconazole IV
Aprašymas: Voriconazole IV
Vidaus identifikatorius: 2026/028_5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Anidulafungine IV
Aprašymas: Anidulafungine IV
Vidaus identifikatorius: 2026/028_6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Caspofungine IV
Aprašymas: Caspofungine IV
Vidaus identifikatorius: 2026/028_7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Nystatine suspensie
Aprašymas: Nystatine suspensie
Vidaus identifikatorius: 2026/028_8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Posaconazol co
Aprašymas: Posaconazol co
Vidaus identifikatorius: 2026/028_9
Nosaukums: Antimycotica
Iekšējais identifikators: PPP0SQ-311/6175/2026/028
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Fluconazole caps
Apraksts: Fluconazole caps
Iekšējais identifikators: 2026/028_1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Itraconazole co
Apraksts: Itraconazole co
Iekšējais identifikators: 2026/028_2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Voriconazole co
Apraksts: Voriconazole co
Iekšējais identifikators: 2026/028_3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Fluconazole IV
Apraksts: Fluconazole IV
Iekšējais identifikators: 2026/028_4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Voriconazole IV
Apraksts: Voriconazole IV
Iekšējais identifikators: 2026/028_5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Anidulafungine IV
Apraksts: Anidulafungine IV
Iekšējais identifikators: 2026/028_6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Caspofungine IV
Apraksts: Caspofungine IV
Iekšējais identifikators: 2026/028_7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Nystatine suspensie
Apraksts: Nystatine suspensie
Iekšējais identifikators: 2026/028_8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Posaconazol co
Apraksts: Posaconazol co
Iekšējais identifikators: 2026/028_9
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Antimycotica
Identifikatur intern: PPP0SQ-311/6175/2026/028
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Fluconazole caps
Deskrizzjoni: Fluconazole caps
Identifikatur intern: 2026/028_1
Lott: LOT-0002
Titlu: Itraconazole co
Deskrizzjoni: Itraconazole co
Identifikatur intern: 2026/028_2
Lott: LOT-0003
Titlu: Voriconazole co
Deskrizzjoni: Voriconazole co
Identifikatur intern: 2026/028_3
Lott: LOT-0004
Titlu: Fluconazole IV
Deskrizzjoni: Fluconazole IV
Identifikatur intern: 2026/028_4
Lott: LOT-0005
Titlu: Voriconazole IV
Deskrizzjoni: Voriconazole IV
Identifikatur intern: 2026/028_5
Lott: LOT-0006
Titlu: Anidulafungine IV
Deskrizzjoni: Anidulafungine IV
Identifikatur intern: 2026/028_6
Lott: LOT-0007
Titlu: Caspofungine IV
Deskrizzjoni: Caspofungine IV
Identifikatur intern: 2026/028_7
Lott: LOT-0008
Titlu: Nystatine suspensie
Deskrizzjoni: Nystatine suspensie
Identifikatur intern: 2026/028_8
Lott: LOT-0009
Titlu: Posaconazol co
Deskrizzjoni: Posaconazol co
Identifikatur intern: 2026/028_9
2. Procedure
Procedure
Titel: Antimycotica
Interne identificatiecode: PPP0SQ-311/6175/2026/028
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Fluconazole caps
Beschrijving: Fluconazole caps
Interne identificatiecode: 2026/028_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Itraconazole co
Beschrijving: Itraconazole co
Interne identificatiecode: 2026/028_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Voriconazole co
Beschrijving: Voriconazole co
Interne identificatiecode: 2026/028_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Fluconazole IV
Beschrijving: Fluconazole IV
Interne identificatiecode: 2026/028_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Voriconazole IV
Beschrijving: Voriconazole IV
Interne identificatiecode: 2026/028_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Anidulafungine IV
Beschrijving: Anidulafungine IV
Interne identificatiecode: 2026/028_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Caspofungine IV
Beschrijving: Caspofungine IV
Interne identificatiecode: 2026/028_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Nystatine suspensie
Beschrijving: Nystatine suspensie
Interne identificatiecode: 2026/028_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Posaconazol co
Beschrijving: Posaconazol co
Interne identificatiecode: 2026/028_9
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Antimycotica
Wewnętrzny identyfikator: PPP0SQ-311/6175/2026/028
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Fluconazole caps
Opis: Fluconazole caps
Wewnętrzny identyfikator: 2026/028_1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Itraconazole co
Opis: Itraconazole co
Wewnętrzny identyfikator: 2026/028_2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Voriconazole co
Opis: Voriconazole co
Wewnętrzny identyfikator: 2026/028_3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Fluconazole IV
Opis: Fluconazole IV
Wewnętrzny identyfikator: 2026/028_4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Voriconazole IV
Opis: Voriconazole IV
Wewnętrzny identyfikator: 2026/028_5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Anidulafungine IV
Opis: Anidulafungine IV
Wewnętrzny identyfikator: 2026/028_6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Caspofungine IV
Opis: Caspofungine IV
Wewnętrzny identyfikator: 2026/028_7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Nystatine suspensie
Opis: Nystatine suspensie
Wewnętrzny identyfikator: 2026/028_8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Posaconazol co
Opis: Posaconazol co
Wewnętrzny identyfikator: 2026/028_9
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Descrição: Fluconazole caps
Descrição: Itraconazole co
Descrição: Voriconazole co
Descrição: Fluconazole IV
Descrição: Voriconazole IV
Descrição: Anidulafungine IV
Descrição: Caspofungine IV
Descrição: Nystatine suspensie
Descrição: Posaconazol co
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Miesto plnenia
Poštová adresa: Briekestraat 12
Mesto: Ieper
PSČ: 8900
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
Kraj izvajanja
Poštni naslov: Briekestraat 12
Poštna številka: 8900