2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Suministro de materiales necesarios para la Delegación de Infraestructuras
Περιγραφή: Suministro de materiales necesarios para la Delegación de Infraestructuras
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2024/174
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03450000 Προϊόντα φυτωρίων δέντρων, 09111400 Καύσιμα με βάση το ξύλο, 14211000 Άμμος, 14820000 Γυαλί, 16800000 Μέρη γεωργικών και δασοκομικών μηχανημάτων, 18100000 Ρουχισμός επαγγελματικής χρήσης, ειδικός ρουχισμός εργασίας και εξαρτήματα, 24400000 Λιπάσματα και ενώσεις του αζώτου, 31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός, 35821000 Σημαίες, 44316400 Υλικά σιδηρουργείου, 44800000 Βαφές, βερνίκια και μαστίχες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Alumbrado baja rotación
Περιγραφή: Alumbrado baja rotación
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Se prevén tres posibles prórrogas de un año como máximo de duración cada una de ellas o por meses dentro de cada anualidad.
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2024/174
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03450000 Medelynų produktai, 09111400 Medienos kuras, 14211000 Smėlis, 14820000 Stiklas, 16800000 Žemės ir miškų mašinų dalys, 18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai, 24400000 Trąšos ir azoto junginiai, 31000000 Elektrinės mašinos, aparatai, įranga ir reikmenys. Apšvietimas, 35821000 Vėliavos, 44316400 Metalo dirbiniai, 44800000 Dažai, lakas ir mastika
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Alumbrado baja rotación
Aprašymas: Alumbrado baja rotación
Vidaus identifikatorius: 14
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31000000 Elektrinės mašinos, aparatai, įranga ir reikmenys. Apšvietimas
Pasirinkimo galimybės:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2024/174
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44100000 Materiale de construcţii şi articole conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 03450000 Produse de pepinieră, 09111400 Combustibili pe bază de lemn, 14211000 Nisip, 14820000 Sticlă, 16800000 Piese pentru utilaje agricole şi forestiere, 18100000 Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii, 24400000 Îngrăşăminte şi compuşi azotaţi, 31000000 Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat, 35821000 Steaguri, 44316400 Articole de fierărie, 44800000 Vopsele, lacuri şi masticuri
5. Lot
Lot: LOT-0014
Titlu: Alumbrado baja rotación
Descriere: Alumbrado baja rotación
Identificator intern: 14
Clasificarea principală (cpv): 31000000 Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat
Opțiuni: