Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90911300 Υπηρεσίες καθαρισμού υαλοπινάκων
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: Am Schlossgarten 4
Πόλη: Gifhorn
Ταχυδρομικός κώδικας: 38518
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911300 Usługi czyszczenia okien
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Am Schlossgarten 4
Miejscowość: Gifhorn
Kod pocztowy: 38518