574230-2025 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Κατασκευαστικές εργασίες – Budowa wystawy stałej w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie wraz z opracowaniem projektowej dokumentacji warsztatowej
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςBudowa wystawy stałej w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie wraz z opracowaniem projektowej dokumentacji warsztatowej
Περιγραφή1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na „Budowie wystawy stałej w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie wraz z opracowaniem projektowej dokumentacji warsztatowej” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części III SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy. 4. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. W przypadku, gdy Zamawiający w opisie przedmiotu niniejszego zamówienia wskazał pochodzenie (markę, znak towarowy, producenta, dostawcę) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one realizację prac w zgodzie z dokumentacją składającą się na opis przedmiotu zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych, od założonych w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Przedmiotowe zamówienie zostanie udzielone w ramach projektu „Budowa wystawy stałej w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie - oddziale Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku”, dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP/27-10/PN/2025
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45212310 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια εκθέσεων, 45237000 Κατασκευαστικές εργασίες για σκηνές χώρων εκδηλώσεων, 45430000 Εργασίες επένδυσης δαπέδων και τοίχων, 45440000 Εργασίες χρωματισμών και υαλοτεχνικές εργασίες, 45311000 Εγκατάσταση ηλεκτρικών καλωδιώσεων και εξαρτημάτων, 45314320 Εγκατάσταση καλωδίωσης υπολογιστών, 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης, 45317000 Άλλες εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 79956000 Υπηρεσίες οργάνωσης εμπορικών εκθέσεων και εκθέσεων, 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών, 79822500 Υπηρεσίες γραφικού σχεδιασμού, 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός, 39154100 Περίπτερα εκθέσεων, 39171000 Βιτρίνες επίδειξης, 39133000 Μονάδες επίδειξης προϊόντων, 39154000 Εξοπλισμός εκθέσεων, 32322000 Εξοπλισμός πολυμέσων, 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 30231300 Οθόνες απεικόνισης, 32420000 Εξοπλισμός δικτύου, 31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός, 32342410 Εξοπλισμός ήχου, 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 32321300 Οπτικοακουστικό υλικό, 32354500 Φιλμ βίντεο, 48900000 Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Περιγραφή1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na „Budowie wystawy stałej w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie wraz z opracowaniem projektowej dokumentacji warsztatowej” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części III SWZ.
574230-2025 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP/27-10/PN/2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45212310 Construction work for buildings relating to exhibitions, 45237000 Stage construction works, 45430000 Floor and wall covering work, 45440000 Painting and glazing work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45314320 Installation of computer cabling, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45317000 Other electrical installation work, 79956000 Fair and exhibition organisation services, 71320000 Engineering design services, 79822500 Graphic design services, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39154100 Exhibition stands, 39171000 Display cases, 39133000 Display units, 39154000 Exhibition equipment, 32322000 Multimedia equipment, 30200000 Computer equipment and supplies, 30231300 Display screens, 32420000 Network equipment, 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting, 32342410 Sound equipment, 32321200 Audio-visual equipment, 32321300 Audio-visual materials, 32354500 Video films, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
LotLOT-0001
574230-2025 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZP/27-10/PN/2025
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45212310 Trabajos de construcción de edificios relacionados con exposiciones, 45237000 Trabajos de construcción de escenarios, 45430000 Trabajos de revestimiento de suelos y paredes, 45440000 Trabajos de pintura y acristalamiento, 45311000 Trabajos de instalación de cableado y accesorios eléctricos, 45314320 Instalación de cableado informático, 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización, 45317000 Otros trabajos de instalación eléctrica, 79956000 Servicios de organización de ferias y exposiciones, 71320000 Servicios de diseño técnico, 79822500 Servicios de diseño gráfico, 39150000 Mobiliario y equipo diverso, 39154100 Stands de exposición, 39171000 Vitrinas, 39133000 Expositores, 39154000 Equipamiento de exposición, 32322000 Equipo multimedia, 30200000 Equipo y material informático, 30231300 Pantallas de visualización, 32420000 Equipo de red, 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación, 32342410 Equipo de sonido, 32321200 Equipo audiovisual, 32321300 Materiales audiovisuales, 32354500 Películas de vídeo, 48900000 Paquetes de software y sistemas informáticos diversos
5. Lote
LoteLOT-0001
574230-2025 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP/27-10/PN/2025
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45212310 Näyttelyrakennusten rakentamistyöt, 45237000 Näyttämöiden rakennustyöt, 45430000 Lattianpäällystys- ja seinänverhoilutyöt, 45440000 Maalaus- ja lasitustyöt, 45311000 Sähköjohto- ja asennustyöt, 45314320 Tietokonekaapeloinnit, 45316000 Valaistus- ja merkinantojärjestelmien asennustyöt, 45317000 Muut sähköasennukset, 79956000 Messujen ja näyttelyjen järjestäminen, 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 79822500 Graafiset suunnittelupalvelut, 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet, 39154100 Näyttelyosastot ja -telineet, 39171000 Näyttelykaapit, 39133000 Näyttölaitteet, 39154000 Näyttelyvarusteet, 32322000 Multimedialaitteet, 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 30231300 Näyttimet, 32420000 Verkkolaitteisto, 31000000 Sähkökoneet, -kojeet, -laitteet ja -kulutustarvikkeet; valaistus, 32342410 Äänitekniset laitteet, 32321200 Av-laitteet, 32321300 Av-tarvikkeet, 32354500 Videofilmit, 48900000 Erilaiset ohjelmatuotteet ja tietokonejärjestelmät
5. Osa
OsaLOT-0001
574230-2025 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP/27-10/PN/2025
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45212310 Građevinski radovi na zgradi za izložbe, 45237000 Građevinski radovi na pozornici, 45430000 Radovi na postavljanju podne i zidne obloge, 45440000 Ličilački i staklarski radovi, 45311000 Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi, 45314320 Polaganje kabela za računalnu mrežu, 45316000 Radovi na instalaciji rasvjetnih i signalnih sustava, 45317000 Ostali elektroinstalaterski radovi, 79956000 Usluge organiziranja izložbi i sajmova, 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 79822500 Usluge grafičkog oblikovanja, 39150000 Razni namještaj i oprema, 39154100 Izložbeni stalci, 39171000 Izložbene vitrine, 39133000 Izložbene jedinice, 39154000 Oprema za izložbe, 32322000 Multimedijska oprema, 30200000 Računarska oprema i potrepštine, 30231300 Zasloni za prikaz, 32420000 Mrežna oprema, 31000000 Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta, 32342410 Oprema za zvuk, 32321200 Audiovizualna oprema, 32321300 Audiovizualni materijali, 32354500 Videofilmovi, 48900000 Razni programski paketi i računalni sustavi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
574230-2025 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP/27-10/PN/2025
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45212310 Xogħol tal-kostruzzjoni ma’ bini relatat ma’ l-esibizzjonijiet, 45237000 Xogħlijiet ta' kostruzzjoni ta' palk, 45430000 Xogħol tal-kisi ta’ l-art u l-ħitan, 45440000 Xogħol ta’ żebgħa u tat-twaħħil tal-ħġieġ, 45311000 Xogħol ta' mogħdija ta' wajers u elettriku, 45314320 Stallazzjoni tal-cable tal-kompjuter, 45316000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tas-sistemi ta’ l-illuminazzjoni u tas-senjalar, 45317000 Xogħol ieħor ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 79956000 Servizzi ta' organizzazzjoni ta' fieri u wirjiet, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 79822500 Servizzi tad-disinn grafiku, 39150000 Għamara u apparat diversi, 39154100 Strippi ta' l-esebizzjoni, 39171000 Vetrini ta' l-esibizzjoni, 39133000 Unitajiet ta' l-esibizzjoni, 39154000 Apparat ta' l-esibizzjoni, 32322000 Apparat tal-multi-medja, 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 30231300 Display screens, 32420000 Apparat tan-network, 31000000 Makkinarju, appart, tagħmir u oġġetti tal-konusm elettriċi. Dawl, 32342410 Apparat tal-ħoss, 32321200 Apparat awdjo-viżiv, 32321300 Materjali awdjo-viżivi, 32354500 Films tal-video, 48900000 Pakketti tas-softwer varji u sistemi tal-kompjuter
5. Lott
LottLOT-0001
574230-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Interne identificatiecodeZP/27-10/PN/2025
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45212310 Gebouwen voor tentoonstellingen, 45237000 Bouwen van toneel/platforms, 45430000 Aanbrengen van vloer- en wandbekleding, 45440000 Schilderwerk en beglazing, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45314320 Leggen van computerkabels, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45317000 Overige elektrische installatiewerkzaamheden, 79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 79822500 Maken van grafische ontwerpen, 39150000 Divers meubilair en uitrusting, 39154100 Tentoonstellingsstands, 39171000 Vitrines, 39133000 Uitstalkasten, 39154000 Tentoonstellingsuitrusting, 32322000 Multimedia-uitrusting, 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 30231300 Beeldschermen, 32420000 Netwerkuitrusting, 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting, 32342410 Geluidsuitrusting, 32321200 Audiovisuele uitrusting, 32321300 Audiovisuele materialen, 32354500 Videofilms, 48900000 Diverse software en computersystemen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
574230-2025 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorZP/27-10/PN/2025
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45212310 Roboty budowlane w zakresie budowy wystaw, 45237000 Roboty budowlane w zakresie scen, 45430000 Pokrywanie podłóg i ścian, 45440000 Roboty malarskie i szklarskie, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45314320 Instalowanie okablowania komputerowego, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45317000 Inne instalacje elektryczne, 79956000 Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 79822500 Usługi projektów graficznych, 39150000 Różne meble i wyposażenie, 39154100 Szafki wystawowe, 39171000 Witryny wystawowe, 39133000 Zestawy wystawowe, 39154000 Sprzęt wystawowy, 32322000 Urządzenia multimedialne, 30200000 Urządzenia komputerowe, 30231300 Monitory ekranowe, 32420000 Urządzenia sieciowe, 31000000 Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, 32342410 Sprzęt dźwiękowy, 32321200 Urządzenia audiowizualne, 32321300 Materiały audiowizualne, 32354500 Filmy wideo, 48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
574230-2025 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45212310 Obras de construção de edifícios relacionados com feiras, 45237000 Construção de palco, 45430000 Obras de revestimento de solos e paredes, 45440000 Pintura e colocação de vidros, 45311000 Instalação de cabos e acessórios eléctricos, 45314320 Instalação de cabos para computadores, 45316000 Instalação de sistemas de iluminação e de sinalização, 45317000 Outras obras de instalação eléctrica, 79956000 Serviços de organização de feiras e exposições, 71320000 Serviços de concepção técnica, 79822500 Serviços de concepção gráfica, 39150000 Mobiliário e equipamento diverso, 39154100 Stands de exposição, 39171000 Expositores, 39133000 Montras, 39154000 Equipamento para exposições, 32322000 Equipamento multimédia, 30200000 Equipamento e material informático, 30231300 Visores, 32420000 Equipamento de rede, 31000000 Maquinaria, aparelhagem, equipamento e consumíveis eléctricos; iluminação, 32342410 Equipamento de som, 32321200 Equipamento audiovisual, 32321300 Material audiovisual, 32354500 Películas de vídeo, 48900000 Pacote de software e sistemas informáticos diversos
574230-2025 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP/27-10/PN/2025
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45212310 Lucrări de construcţii de centre de expoziţie, 45237000 Lucrări de construcţii de scene, 45430000 Lucrări de îmbrăcare a podelelor şi a pereţilor, 45440000 Lucrări de vopsitorie şi de montare de geamuri, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45314320 Instalare de cabluri de reţele informatice, 45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare, 45317000 Alte lucrări de instalare electrică, 79956000 Servicii de organizare de târguri şi expoziţii, 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 79822500 Servicii de proiectare grafică, 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament, 39154100 Standuri de expoziţie, 39171000 Vitrine de prezentare, 39133000 Vitrine, 39154000 Echipament de expoziţie, 32322000 Echipament multimedia, 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer, 30231300 Ecrane de afişare, 32420000 Echipament de reţea, 31000000 Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat, 32342410 Echipament de sonorizare, 32321200 Echipament audiovizual, 32321300 Materiale audiovizuale, 32354500 Pelicule video, 48900000 Diverse pachete software şi sisteme informatice
574230-2025 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP/27-10/PN/2025
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45212310 Gradbena dela na stavbah, povezanih z razstavami, 45237000 Gradbena dela na odru, 45430000 Oblaganje tal in sten, 45440000 Pleskarska in steklarska dela, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45314320 Inštalacija računalniških kabelskih mrež, 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo, 45317000 Druga elektroinštalacijska dela, 79956000 Storitve organiziranja sejmov in razstav, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 79822500 Storitve grafičnega oblikovanja, 39150000 Razno pohištvo in oprema, 39154100 Razstavne stojnice, 39171000 Izložbene vitrine, 39133000 Sistemi za izložbe, 39154000 Oprema za razstave, 32322000 Multimedijska oprema, 30200000 Računalniška oprema in pribor, 30231300 Zasloni (za prikaz), 32420000 Oprema za omrežje, 31000000 Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava, 32342410 Akustična oprema, 32321200 Avdiovizualna oprema, 32321300 Avdiovizualne potrebščine, 32354500 Video filmi, 48900000 Razni programski paketi in računalniški sistemi
5. Sklop
SklopLOT-0001
574230-2025 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP/27-10/PN/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45212310 Bygg- och anläggningsarbeten: utställningsbyggnader, 45237000 Anläggningsarbeten för scener, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45440000 Målning och glassättning, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45314320 Installation av datakablar, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 79956000 Anordnande av mässor och utställningar, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 79822500 Grafisk formgivning, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39154100 Utställningsmontrar och -diskar, 39171000 Glasmontrar, 39133000 Montrar, 39154000 Utställningsutrustning, 32322000 Multimedieutrustning, 30200000 Datorer och datamateriel, 30231300 Bildskärmar, 32420000 Nätutrustning, 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 32342410 Ljudutrustning, 32321200 Audiovisuell utrustning, 32321300 Audiovisuellt material, 32354500 Videofilmer, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001