See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawy leków i środków diagnostycznych - Z/20/PN/25
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i środków diagnostycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość dostaw w okresie obowiązywania umowy wyniesie 75% maksymalnej wartości wynagrodzenia Wykonawcy w zakresie danego zadania, określonej w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy – nie dotyczy zadań nr 8, 9, 11, 12, 14. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 410515-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Z/20/PN/25
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Αιτιολόγηση για την επιτάχυνση της διαδικασίας: Konieczne jest zachowanie ciągłości farmakoterapii pacjentów, ze względu na nowe leki oraz wzrost ilości pacjentów w programach terapeutycznych realizowanych przez szpital. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Zadanie nr 9- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków z programów terapeutycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 9
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Zadanie nr 11- Dostawy leków stosowanych w chemioterapii
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków stosowanych w chemioterapii w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 11
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Zadanie nr 34- Dostawy pasków diagnostycznych
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pasków diagnostycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 34
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 410515-2025
Identificador interno: Z/20/PN/25
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0009
Identificador interno: Zadanie nr 9
Lote: LOT-0011
Identificador interno: Zadanie nr 11
Lote: LOT-0034
Identificador interno: Zadanie nr 34
574276-2025 - Tulokset
Jälki-ilmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva jälki-ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus410515-2025
Sisäinen tunnisteZ/20/PN/25
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
OsaLOT-0009
Sisäinen tunnisteZadanie nr 9
OsaLOT-0011
Sisäinen tunnisteZadanie nr 11
OsaLOT-0034
Sisäinen tunnisteZadanie nr 34
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 410515-2025
Identifiant interne: Z/20/PN/25
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
5. Lot
Lot: LOT-0009
Identifiant interne: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0011
Identifiant interne: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0034
Identifiant interne: Zadanie nr 34
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 410515-2025
Belső azonosító: Z/20/PN/25
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: Zadanie nr 9
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: Zadanie nr 11
Rész: LOT-0034
Belső azonosító: Zadanie nr 34
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 410515-2025
Vidaus identifikatorius: Z/20/PN/25
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 9
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 11
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 34
574276-2025 - Riżultat
Il-Polonja – Prodotti farmaċewtiċi – Dostawy leków i środków diagnostycznych - Z/20/PN/25
Avviż tal-għoti tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti410515-2025
Identifikatur internZ/20/PN/25
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
LottLOT-0009
Identifikatur internZadanie nr 9
LottLOT-0011
Identifikatur internZadanie nr 11
LottLOT-0034
Identifikatur internZadanie nr 34
574276-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging410515-2025
Interne identificatiecodeZ/20/PN/25
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
PerceelLOT-0009
Interne identificatiecodeZadanie nr 9
PerceelLOT-0011
Interne identificatiecodeZadanie nr 11
PerceelLOT-0034
Interne identificatiecodeZadanie nr 34
574276-2025 - Wyniki
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie410515-2025
Wewnętrzny identyfikatorZ/20/PN/25
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0009
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 9
Część zamówieniaLOT-0011
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 11
Część zamówieniaLOT-0034
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 34
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 410515-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 410515-2025
Interný identifikátor: Z/20/PN/25
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: Zadanie nr 9
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: Zadanie nr 11
Časť: LOT-0034
Interný identifikátor: Zadanie nr 34