See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Fourniture de menuiserie et accessoires (marché stock) - RELANCE
Περιγραφή: Fourniture de menuiserie et accessoires (marché stock) - RELANCE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP0Y1-2203/5432/P/40180/1
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44220000 Είδη ξυλουργικής για χρήση σε οικοδομικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: District WAPI
Περιγραφή: District WAPI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P/40180/1_1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: District MONS
Περιγραφή: District MONS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P/40180/1_2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: District CENTRE-THUDINIE
Περιγραφή: District CENTRE-THUDINIE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P/40180/1_3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: District CHARLEROI
Περιγραφή: District CHARLEROI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P/40180/1_4
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PPP0Y1-2203/5432/P/40180/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44220000 Inredningssnickerier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: District WAPI
Beskrivning: District WAPI
Intern identifierare: P/40180/1_1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: District MONS
Beskrivning: District MONS
Intern identifierare: P/40180/1_2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: District CENTRE-THUDINIE
Beskrivning: District CENTRE-THUDINIE
Intern identifierare: P/40180/1_3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: District CHARLEROI
Beskrivning: District CHARLEROI
Intern identifierare: P/40180/1_4