2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawa sita mobilnego do produkcji polepszacza glebowego w związku z modernizacją i rozbudową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim.
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sita mobilnego do produkcji polepszacza glebowego w związku z modernizacją i rozbudową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DA.261.1.17.2025.BW
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 43411000 Μηχανήματα διαλογής και κοσκινίσματος
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sita mobilnego do produkcji polepszacza glebowego w związku z modernizacją i rozbudową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim. Przedmiot zmówienia zostanie dostarczony przez wykonawcę na jego koszt do siedziby zamawiającego: "Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Wykonawca przeprowadzi szkolenie operatorów w zakresie obsługi technicznej sita mobilnego do produkcji polepszacza dla wskazanych przez Zamawiającego pracowników, w terminach uzgodnionych na etapie realizacji Umowy z Zamawiającym, najpóźniej w dniu dostawy przesiewacza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku do SWZ.
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DA.261.1.17.2025.BW
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 43411000 Sorteerimis- ja sõelumismasinad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kogus: 1 tükk