2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Nabava fekalnog imunokemijskog testa (FIT) s uslugom pripreme i izrade tiskanog materijala, skladištenja i distribucije istog za provedbu Nacionalnog programa ranog otkirvanja raka debelog crijeva
Περιγραφή: Nabava fekalnog imunokemijskog testa (FIT) s uslugom pripreme i izrade tiskanog materijala, skladištenja i distribucije istog za provedbu Nacionalnog programa ranog otkirvanja raka debelog crijeva
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV 68/25
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33694000 Διαγνωστικές ουσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EVV 68/25
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33694000 Diagnostilised ained
5. Osa
Osa: LOT-0000