See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: „Доставка на ливадно сено за служебните коне към отдел „Специализирани полицейски сили (ОСПС) при Столична дирекция на вътрешните работи (СДВР)“
Περιγραφή: Доставка на висококачествено балирано ливадно сено (балирано в годината на доставката); състав – главно райграс, тимотейка, ежова главица, ливадна власадка, звездан, детелина и др.; отсъствие на отровни растения – рицин, полски синап, гърбица, старо биле, блян, татул, куче грозде, див мак, пиявица, блатен хвощ, бяла и черна чемерика, и др.; миризма – специфично приятна, без мирис на запарено, на гнило, на плесени, на тиня и др. неспецифични миризми; цвят – светлозелен, влажност – 12.5 %-13.5 %; отсъствие на плесени, гъби и гнилостно-патогенни микроорганизми; отсъствие на токсични химични съединения, като: инсектициди, хербициди, фунгициди и др.; отсъствие на вредни и инертни примеси, влошаващи качеството на сеното. Размер на балите сено (височина/широчина): бали 1, 20 м./1, 20 м., големина (тежест) в диапазона на 150 кг. – 250 кг. Общо количество, което Възложителят може да заяви в рамките на сключения договор е 215 000 кг. Срок за изпълнение на договор: 12 месеца от подписването му. Предвижда се изпълнение на договорните задължения за доставка да се извършва чрез периодични доставки след писмена заявка при необходимост от представители на възложителя от ОСПС-СДВР, в която е посочено количеството за доставка за конкретен период. Срокът за изпълнение на всяка доставка е до 30 дни след заявката (постъпване на заявката у Изпълнителя). Място на изпълнение: гр. София, ул. "Лазар Михайлов" 165, "Специализирани полицейски сили"- СДВР.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 500308
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15712000 Ξηρή ζωοτροφή
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001