2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: JMK Rámcová dohoda – sečení travních porostů - okres Znojmo, Břeclav
Περιγραφή: Předmětem plnění veřejné zakázky je sečení travních porostů na silničních pozemcích v okolí silnic I. třídy na území Jihomoravského kraje v okresu Znojmo a Břeclav, které jsou ve správě ŘSD s. p., a to na základě Rámcové dohody na dobu trvání 24 měsíců.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 03PU-003686
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77314000 Υπηρεσίες συντήρησης οικοπέδων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 03PU-003686
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001