See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Udbud af eldrevne personbiler til Hjemmeplejen i Hillerød Kommune
Περιγραφή: Udbuddet gennemføres med henblik på indkøb af 13 eldrevne personbiler til Hjemmeplejen i Hillerød Kommune. Bilerne skal leveres løbende på fastlagte leveringsdage i perioden fra 1. november 2023 til 1. juli 2024.
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 415229-2023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 219974988
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Hillerød Kommune forventer at finansiere købet via KommuneLeasing.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34000000 Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000