576055-2025 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες τοποθέτησης προσωπικού – Świadczenie usług pracowniczych dla realizacji określonych zadań dla MZUK Sp. z o.o. w Wałbrzychu
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςŚwiadczenie usług pracowniczych dla realizacji określonych zadań dla MZUK Sp. z o.o. w Wałbrzychu
ΠεριγραφήPrzedmiotem zamówienia są usługi pracownicze polegające na oddaniu przez Wykonawcę pracowników do wykonywania zadań związanych z realizacją usług pracowniczych dla MZUK Sp. z o.o. zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi Załącznik nr 1a do niniejszej SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu obowiązków Wykonawcy oraz zasady współpracy i wzajemnych rozliczeń Wykonawcy z Zamawiającym zawarte są w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικό36/ZUM/PN/2025
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79610000 Υπηρεσίες τοποθέτησης προσωπικού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
576055-2025 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus36/ZUM/PN/2025
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 79610000 Personali paigutusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
576055-2025 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach36/ZUM/PN/2025
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79610000 Placement services of personnel
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
576055-2025 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno36/ZUM/PN/2025
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 79610000 Servizi di collocamento del personale
5. Lotto
LottoLOT-0001
576055-2025 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius36/ZUM/PN/2025
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79610000 Personalo įdarbinimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
576055-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode36/ZUM/PN/2025
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
PerceelLOT-0001