576107-2025 - Διαγωνισμός
Λιθουανία – Μικρά λεωφορεία – Specialios paskirties šarvuotas krovininis mikroautobusas
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςSpecialios paskirties šarvuotas krovininis mikroautobusas
ΠεριγραφήSpecialios paskirties šarvuotas krovininis mikroautobusas, 1 vnt.
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114400 Μικρά λεωφορεία
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό0
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34114400 Kisbuszok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 0
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34114400 Microbuze
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 0