2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: IT-stöd för schemaplanering
Περιγραφή: Upphandling av en användarvänlig molntjänst för schemaläggning av klinisk personal inom Region Stockholm. .
Εσωτερικό αναγνωριστικό: FSN 2024-0306
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48330000 Πακέτα λογισμικού προγραμματισμού και παραγωγικότητας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: IT-stöd för schemaplanering
Vidaus identifikatorius: FSN 2024-0306
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48330000 Grafikų sudarymo ir našumo programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Titlu: IT-stöd för schemaplanering
Identificator intern: FSN 2024-0306
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Clasificare suplimentară (cpv): 48330000 Pachete software de planificare şi productivitate
5. Lot
Lot: LOT-0000