See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu anestezjologicznego na okres 3 miesięcy dla potrzeby Szpitala Wolskiego. Sp. z.o.o.
Περιγραφή: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywną dostawę jednorazowego sprzętu anestezjologicznego na okres 3 miesięcy dla potrzeby Szpitala Wolskiego. Sp. z.o.o. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/92/2025/MM
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33171100 Όργανα αναισθησίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141320 Ιατρικές βελόνες, 33171300 Σετ ή συσκευασίες επισκληριδίου αναισθησίας, 31711120 Μετατροπέας μορφών ενέργειας, 33141220 Σωληνίσκοι
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Zadanie nr 1
Περιγραφή: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141328 Βελόνες επισκληριδίου αναισθησίας
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Zadanie nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33171300 Σετ ή συσκευασίες επισκληριδίου αναισθησίας
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Zadanie nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31711120 Μετατροπέας μορφών ενέργειας
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Zadanie nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Zadanie nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Zadanie nr 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Zadanie nr 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Zadanie nr 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Zadanie nr 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Zadanie nr 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Zadanie nr 11
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Zadanie nr 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Zadanie nr 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Zadanie nr 14
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Zadanie nr 15
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Zadanie nr 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Zadanie nr 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Zadanie nr 18
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Zadanie nr 19
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Zadanie nr 20
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Zadanie nr 21
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 21