599720-2026 - Διαγωνισμός
Ελλάδα – Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαφήμισης – Δράσεις ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης Β’ ΦΑΣΗ
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Δράσεις ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης Β’ ΦΑΣΗ
Περιγραφή: Δράσεις ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης Β’ ΦΑΣΗ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79341100 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαφήμισης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79341000 Υπηρεσίες διαφήμισης, 72400000 Υπηρεσίες Διαδικτύου, 79952000 Υπηρεσίες εκδηλώσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Καθολική Υλοποίηση της Δράσης "Νταντάδες της γειτονιάς"
Περιγραφή: Αντικείμενο της σύμβασης «ΔΡΑΣΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ– ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ Β' ΦΑΣΗ» είναι : α) η εκπόνηση της Επικοινωνιακής Στρατηγικής και του Πλάνου μέσων (Media Plan), λαμβάνοντας υπόψη την Επικοινωνιακή ταυτότητα του έργου που έχει εκπονηθεί στην Α φάση, β) η υλοποίηση δράσεων ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης τόσο των υποψήφιων επιμελητών/τριών και των ωφελουμένων της Δράσης για την κατ’ οίκον φροντίδα βρεφών και παιδιών ηλικίας από 2 μηνών έως 2,5 ετών όσο και των πολιτών γενικότερα
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Καθολική Υλοποίηση της Δράσης "Νταντάδες της γειτονιάς"
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79411000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης