See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Αρχιτεκτονικός Διαγωνισμός Σύντομης Διάρκειαςγια την Ανάπλαση του Δημοτικού Κήπου Λευκωσίας
Περιγραφή: Αρχιτεκτονικός διαγωνισμός για την ανάπλαση του Δημοτικού Κήπου Λευκωσίας. Αντικείμενο του διαγωνισμού είναι η συντήρηση, αποκατάσταση, αναβάθμιση και ανάδειξη του σημαντικού αυτού αρχιτεκτονικού και ιστορικού κληροδοτήματος.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 157/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 157/2026
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001