2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Διακήρυξη Εφαρμογής δυναμικού συστήματος αγορών-Δ.Σ.Α. (άνω των ορίων) για την ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Σερρών για τα σχολικά έτη 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
Περιγραφή: Ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών, χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Σερρών για τα σχολικά έτη 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029 και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, μίσθωσης κατάλληλων μεταφορικών μέσων δημόσιας χρήσης, που πληρούν τους όρους ασφαλείας, για τη μεταφορά μαθητών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης της Περιφερειακής Ενότητας Σερρών από τον τόπο κατοικίας τους στη σχολική τους μονάδα και αντίστροφα, για όλες τις ημέρες λειτουργίας των σχολείων από υπογραφής της σύμβασης μέχρι 31-8-2029.
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ Α: «Λεωφορείο – Μικρό λεωφορείο»
Περιγραφή: ΤΜΗΜΑ Α: «Λεωφορείο – Μικρό λεωφορείο»
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ Β: «Επιβατικό Όχημα Δημοσίας Χρήσης (Ε.Δ.Χ.)»
Περιγραφή: ΤΜΗΜΑ Β: «Επιβατικό Όχημα Δημοσίας Χρήσης (Ε.Δ.Χ.)»