669894-2026 - Διαγωνισμός
Ελλάδα – Χρωματογράφοι – Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των Ορίων για την «Προμήθεια οργάνων και συσκευών για τις ανάγκες των Εργαστηρίων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ»
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των Ορίων για την «Προμήθεια οργάνων και συσκευών για τις ανάγκες των Εργαστηρίων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ»
Περιγραφή: Προμήθεια οργάνων και συσκευών για τις ανάγκες των Εργαστηρίων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38432200 Χρωματογράφοι
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39711130 Ψυγεία, 42122400 Φυγοκεντρικές αντλίες και διατάξεις ανύψωσης υγρών, 33152000 Κλίβανος, 38311100 Ηλεκτρονικοί αναλυτικοί ζυγοί, 42942000 Κλίβανοι και σχετικά εξαρτήματα, 38432000 Συσκευές αναλύσεων, 38500000 Συσκευές ελέγχου και δοκιμών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Προμήθεια ενός (1) φαρμακευτικού ψυγείου, για τις ανάγκες του Μικροβιολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια ενός (1) φαρμακευτικού ψυγείου, για τις ανάγκες του Μικροβιολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39711130 Ψυγεία
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Προμήθεια δύο (2) ψυχόμενων φυγόκεντρων, για τις ανάγκες του Βιολογικού/Τοξικολογικού Εργαστηρίου και του Εργαστηρίου Χημικών Αναλύσεων Ζωοτροφών, Διαιτητικών, Δρογών της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια δύο (2) ψυχόμενων φυγόκεντρων, για τις ανάγκες του Βιολογικού/Τοξικολογικού Εργαστηρίου και του Εργαστηρίου Χημικών Αναλύσεων Ζωοτροφών, Διαιτητικών, Δρογών της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42122400 Φυγοκεντρικές αντλίες και διατάξεις ανύψωσης υγρών
Ποσότητα: 2 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Προμήθεια ενός (1) κάθετου κλιβάνου υγρής αποστείρωσης 85L, για τις ανάγκες του Μικροβιολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια ενός (1) κάθετου κλιβάνου υγρής αποστείρωσης 85L, για τις ανάγκες του Μικροβιολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ -ΤΜΗΜΑ 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33152000 Κλίβανος
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Προμήθεια δύο (2) Ζυγών τεσσάρων (4) δεκαδικών ψηφίων του Εργαστηρίου Χημικών Αναλύσεων Φαρμάκων και του Εργαστηρίου Χημικών Αναλύσεων Ζωοτροφών, Διαιτητικών Δρογών της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια δύο (2) Ζυγών τεσσάρων (4) δεκαδικών ψηφίων του Εργαστηρίου Χημικών Αναλύσεων Φαρμάκων και του Εργαστηρίου Χημικών Αναλύσεων Ζωοτροφών, Διαιτητικών Δρογών της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38311100 Ηλεκτρονικοί αναλυτικοί ζυγοί
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Προμήθεια ενός (1) Κλιβάνου ελεγχόμενων κλιματικών συνθηκών υγρασίας και θερμοκρασίας, με ενσωματωμένο σύστημα ψύξης και παρελκόμενα, για το Εργαστήριο Χημικών Αναλύσεων Καλλυντικών και Λοιπών Προϊόντων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια ενός (1) Κλιβάνου ελεγχόμενων κλιματικών συνθηκών υγρασίας και θερμοκρασίας, με ενσωματωμένο σύστημα ψύξης και παρελκόμενα, για το Εργαστήριο Χημικών Αναλύσεων Καλλυντικών και Λοιπών Προϊόντων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42942000 Κλίβανοι και σχετικά εξαρτήματα
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Προμήθεια μίας (1) Συσκευής ευθρυπτότητας δισκίων για το Εργαστήριο Χημικών Αναλύσεων Φαρμάκων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια μίας (1) Συσκευής ευθρυπτότητας δισκίων για το Εργαστήριο Χημικών Αναλύσεων Φαρμάκων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38432000 Συσκευές αναλύσεων
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Προμήθεια ενός (1) κάθετου κλιβάνου υγρής αποστείρωσης 75L, για τις ανάγκες του Μικροβιολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια ενός (1) κάθετου κλιβάνου υγρής αποστείρωσης 75L, για τις ανάγκες του Μικροβιολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Προμήθεια ενός (1) συστήματος υγρής χρωματογραφίας υπέρ υψηλής απόδοσης, για τις ανάγκες του Βιολογικού/Τοξικολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια ενός (1) συστήματος υγρής χρωματογραφίας υπέρ υψηλής απόδοσης, για τις ανάγκες του Βιολογικού/Τοξικολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Προμήθεια μίας (1) συσκευής διαλυτοποίησης, για τις ανάγκες του Βιολογικού/Τοξικολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια μίας (1) συσκευής διαλυτοποίησης, για τις ανάγκες του Βιολογικού/Τοξικολογικού Εργαστηρίου της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ- ΤΜΗΜΑ 9
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38500000 Συσκευές ελέγχου και δοκιμών
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Προμήθεια ενός (1) κλιβάνου ελεγχόμενης θερμοκρασίας για το Τμήμα Φαρμακοποιίας και λοιπών Εργαστηριακών προτύπων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια ενός (1) κλιβάνου ελεγχόμενης θερμοκρασίας για το Τμήμα Φαρμακοποιίας και λοιπών Εργαστηριακών προτύπων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Προμήθεια μίας (1) συσκευής διαλυτοποίησης δισκίων με αυτόματο δειγματολήπτη, για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Χημικών Αναλύσεων Φαρμάκων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια μίας (1) συσκευής διαλυτοποίησης δισκίων με αυτόματο δειγματολήπτη, για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Χημικών Αναλύσεων Φαρμάκων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Προμήθεια μίας ψυχόμενης φυγοκέντρου για το Εργαστήριο Χημικών Αναλύσεων Καλλυντικών και Λοιπών Προϊόντων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ
Περιγραφή: Προμήθεια μίας ψυχόμενης φυγοκέντρου για το Εργαστήριο Χημικών Αναλύσεων Καλλυντικών και Λοιπών Προϊόντων της Διεύθυνσης Εργαστηρίων του ΕΟΦ - ΤΜΗΜΑ 12