2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΡΘΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ Γ.Ν. ΠΑΤΡΩΝ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 400.721,25 ΣΥΜΠ/ΝΟΥ ΦΠΑ
Περιγραφή: ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΡΘΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ Γ.Ν. ΠΑΤΡΩΝ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 400.721,25 ΣΥΜΠ/ΝΟΥ ΦΠΑ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141700 Ορθοπεδικά υλικά
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΡΘΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ Γ.Ν. ΠΑΤΡΩΝ
Περιγραφή: ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΡΘΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ Γ.Ν. ΠΑΤΡΩΝ
680863-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141700 Orthopaedic supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001