697408-2026 - Διαγωνισμός
Ελλάδα – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης – ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΥΔΡΟΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΟΥ Ο.Α.Κ. Α.Ε. ΕΤΟΥΣ 2027
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΥΔΡΟΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΟΥ Ο.Α.Κ. Α.Ε. ΕΤΟΥΣ 2027
Περιγραφή: ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΥΔΡΟΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΟΥ Ο.Α.Κ. Α.Ε. ΕΤΟΥΣ 2027
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Τμήμα A Δ27/2026 (Κίσσαμος)
Περιγραφή: Τμήμα Α - Χωματουργικές εργασίες για τη λειτουργία και συντήρηση των υδροαρδευτικών έργων του ΟΑΚ ΑΕ στην περιοχή της Κισσάμου
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ A Δ27/2026
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Τμήμα Β Δ27/2026 (Χανιά)
Περιγραφή: Τμήμα Β - Χωματουργικές εργασίες για τη λειτουργία και συντήρηση των υδροαρδευτικών έργων του ΟΑΚ ΑΕ στην περιοχή των Χανίων
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TMHMA Β Δ27/2026
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Τμήμα Γ Δ27/2026 (Αποκόρωνας)
Περιγραφή: Τμήμα Γ - Χωματουργικές εργασίες για τη λειτουργία και συντήρηση των υδροαρδευτικών έργων του ΟΑΚ ΑΕ στην περιοχή του Αποκόρωνα
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TMHMA Γ Δ27/2026
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Τμήμα Δ Δ27/2026 (Ρέθυμνο)
Περιγραφή: Τμήμα Δ - Χωματουργικές εργασίες για τη λειτουργία και συντήρηση των υδροαρδευτικών έργων του ΟΑΚ ΑΕ στην περιοχή του Ρεθύμνου
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TMHMA Δ Δ27/2026
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Τμήμα Ε Δ27/2026 (Αποσελέμη)
Περιγραφή: Τμήμα Ε - Χωματουργικές εργασίες για τη λειτουργία και συντήρηση των υδροαρδευτικών έργων του ΟΑΚ ΑΕ στην περιοχή του Αποσελέμη
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TMHMA Ε Δ27/2026