739647-2026 - Διαγωνισμός
Κύπρος – Ηλεκτρισμός – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΧΝΑ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗΣ ΙΣΧΥΟΣ 536kWp ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΕΟ
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΧΝΑ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗΣ ΙΣΧΥΟΣ 536kWp ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΕΟ
Περιγραφή: Προμήθεια, εγκατάσταση και συντήρηση ενός ολοκληρωμένου Φωτοβολταϊκου Συστήματος 536kWp, εγκατεστημένο στο έδαφος εντός του Σταθμού Επεξεργασίας Λυμάτων Άχνας και σύνδεση του με το δίκτυο της ΑΗΚ μερίμνη του Αναδόχου όπως προσδιορίζεται αναλυτικά στα Έγγραφα Διαγωνισμού.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 47/2026/Α
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09310000 Ηλεκτρισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09331200 Ηλιακά φωτοβολταϊκά στοιχεία, 09332000 Ηλιακές εγκαταστάσεις, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός, 51110000 Υπηρεσίες εγκατάστασης ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, 09330000 Ηλιακή ενέργεια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001